Lauamängimine

LAUAMÄNGUKLUBI

Otsid kohta, kus mõnusalt mängida lauamänge?

Oled selle leidnud! Lauamänguklubi pakub sõbralikku atmosfääri ning palju hästi valgustatud mängulaudasid, et mängida erinevaid laua-, rolli- miniatuuri- või kaardimänge ja seda täiesti tasuta!

Kohapeal asub ka ainus spetsialiseeritud lauamängupood Eestis, pakkudes kõiki mängutooteid ja -tarvikuid, millest võiksid puudust tunda. Samuti on saadaval suur valik erinevaid jooke ja snäkke, toimuvad regulaarsed üritused ja turniirid, ning saad õppida ja proovida erinevaid mänge meie kollektsioonis.

Külasta lauamänguklubi juba täna aadressil Tuukri 50, Tallinn.

Oleme avatud: P – N 12:00 – 21:00 ja R – L 12:00 – 22:00.

Head mängimist!

KAARDI - JA LAUAMÄNGUD

Kõik tooted ja teenused ühest kohast

Meie inimesed on terve oma elu leidnud palju rõõmu erinevatest mängudest, seega oleme võtnud eraldi eesmärgiks pakkuda lisaks lauamängutoodetele ja -tarvikutele ka kõiki vajalikke tugiteenuseid, alates avalikest mänguüritustest, kus leida sõpru ja mängukaaslasi või proovida midagi uut, kuni hubase kohani, kus saaks alati käia tasuta mängimas.

Seda ikka selleks, et see sama rõõm saaks jõuda võimalikult paljudeni.

Lauamängud - mida teada?

Ühte karpi mahub palju toredaid tundeid ja hetki

Inimesed on mänginud erineval kujul lauamänge juba vähemalt 5000 aastat ja selle aja jooksul on lauamängud muutunud täiesti eraldiseisvaks meelelahutusvormiks. Tegemist on mõnusa ajaviitega, mis toob kokku sõbrad ja perekonnad, õpetab loogilist või loomingulist mõtlemist ning aitab sageli ka lihtsalt võtta puhkust argipäevast (ja nutiekraanidest) kas või mõneks tunniks.

Eestiki on lauamängud muutunud väga populaarseks viimasel kümnendil ja senisest enam leiavad inimesed oma tee ka keerulisemate või suurejoonelisemate mängude juurde. Valik on muljetavaldavalt suur ning tänapäeval saab leida endale sobiva temaatika või mehaanikaga mänge igal kujul.

Selleks, et kunagi ükski lauamäng mängimata ei jääks, pakume omalt poolt kolme kõige olulisemat ehk mängujuhti/õpetajat, kohta mängimiseks ja valikut lauamängudest, millega teha tutvust.

Judy Lauamängud Tallinn

MÄNGUJUHT

Vahel võivad mängude reeglid tunduda natuke keerulised või pikad, seega alati on parem, kui uusi lauamänge saab õppida kellegi käest, kes juba teab ja oskab. Seetõttu mängime hoolega ka ise uusi mänge, et saaksime õpetada ka teisi.

HUBANE KOHT

Möödas on päevad, kui peab otsima linna peal kohta, et ära mahtuda oma seltskonna ja lauamängudega - meil on palju suuri laudasid, sõbralik atmosfäär ja abivalmid teenindajad, kes aitavad kõigiti.

MÄNGUDE VALIK

Kohapeal mängimiseks on saadaval valik erinevaid lauamänge, mida saad tulla ja proovida. Võid kindel olla, et lisame sinna järjepidevalt uut ja huvitavat vastavalt sellele, mida ka ise tahaksime proovida.

Share result

KATALOOG

Mõned meie lemmikud lauamängud, mida saab tulla mängima.

Lauamäng Dune: Imperium
Lauamäng Parks
Wingspan
Lauamäng The Isle of Cats

Lauamängud ja laiendid

7 Wonders: Duel

7 Wonders 2nd Edition

7 Wonders 2nd Edition: Armada

Unfathomable

Kemet: Blood & Sand

Bears vs Babies

Paleo

Deal with the Devil

Dune Imperium

Dune Imperium: Rise of Ix

Dune Imperium: Immortality

Dune: Uprising

13 Days

The Witcher: The Old World - Deluxe

Back to the Future

Exploding Kittens NSFW

Star Wars: The Deckbuilding Game

One Night Ultimate Alien

Viticulture Essential Edition

Viticulture: Tuscany

Starship Captains

Resident Evil 2: The Board Game

Heat: Pedal To The Metal

Secret Hitler

Kutná Hora

Hegemony: Lead Your Class to Victory

Wingspan

Wingspan: European Expanion

Wingspan: Oceania Expansion

Wingspan: Asia

Warhammer 40,000: Conquest

The Wolves

Everdell 2nd Edition

Everdell 2nd Edition: Spirecrest

Ark Nova

Ark Nova: Marine Worlds

Super Camelot

Dungeon Lords

Dungeon Petz

Dungeon Petz: Dark Alleys

Iberian Gauge

Lost Ruins of Arnak

Lost Ruins of Arnak: Expedition Leaders

Lost Ruins of Arnak: The Missing Expedition

The Isle of Cats

Sagrada

The Lost Expedition

Dune: Conquest & Diplomacy

Star Munchkin

Sky Team

Unstable Unicorns

Last Friday Revised Edition

Terraforming Mars

Terraforming Mars: Hellas & Elysium

Terraforming Mars: Prelude

Terraforming Mars: Turmoil

Terraforming Mars: Venus

Terraforming Mars: Colonies

Boss Monster: The Next Level

Brass Birmingham

The Snallygaster Situation

Fallout Shelter

Star Wars: The Card Game

Star Wars: The Card Game - Edge of Darkness

Fog & Friction: Western Front

Grand Austria Hotel

Root

Galaxy Trucker

Star Wars: The Clone Wars

Tapestry

Trial by Trolley

Daring Contest

Caverna: Cave vs Cave

Flamecraft

Apiary

Planet X

Cascadia

Kogutavad kaardimängud

Kogu, mängi, võida, korda

MABRIK korraldab Tallinnas regulaarselt Magic: The Gathering, Yu-Gi-Oh! ja Flesh and Blood turniire ning formaadipõhiseid võistlusi. Ametliku esindajana pakume oma mängijatele täielikku auhinnatuge koos täiendavate auhindade ja eksklusiivsete promotoodete ning -kaartidega igale mängule. Rohkem teavet leiad meie sündmuste kataloogist või küsi lisa teenindajatelt.

Warhammer Estonia

MINIATUURIMÄNGUD

Age of Sigmar, Star Wars Legion, Warhammer 40,000 jt.

Miniatuurimängud on välja kujunenud päris elu vajadusest sõjaväeliste strateegiate ja manöövrite visualiseerimiseks, kasutades selleks kindlas mõõtkavas figuure või miniatuure. Selle rekreatsioonilisem vorm kogus teadaolevalt populaarsust esimest korda 19. sajandi Preisi kuningakojas. Tänase päevani on miniatuurimängud eelistatud viis kujutada sõjapidamist mängulaual ja aja jooksul on muutunud mängud ja seal kasutatavad miniatuurid aasta-aastalt detailsemaks ning nende värvimine ja ettevalmistus omaette kunstivormiks.

Võrreldes lauamängudega nõuavad miniatuurimängud suuremat ettevalmistust mängimiseks ja võivad olla väga suurejoonelised. Selleks kasutatakse mängulaual näiteks erinevad maastikuelemente, mis esitavad igale tugitoolikindralile väärika väljakutse. Meil on selleks tarbeks saadaval erinevas suuruses laudu ning valik mängumatte ja -maastikke.

0
+
AASTAT HOBIS
0
+
MÄNGUSÜSTEEMI
0
+
HOBI- JA MINATUURITOODET
0
+
LIIGET KOGUKONNAS

Miniatuurimängud - kuidas alustada?

Nagu mängiks mängusõduritega, aga nad teevad väga palju

Esimese asjana on kõige olulisem leida just see õige mäng. Kuigi paljud keskenduvad strateegilisele lahingupidamisele üksuste tasandil või individuaalsete miniatuuride vahel, on peamised erinevused ka temaatikas, mängimise stiilis, miniatuuride mõõtkavas ja mängu keerukuses.

Erinevalt teistes lauamängudest, on miniatuurimängud sageli kolmeosaline hobi. Omalt poolt pakume mitmekülgset abi selle hobi igas astmes – alates toodete valimisest kuni värvimise ning mängimise õpetamiseni uutele mängijatele. Loomulikult käib selle juurde ka erinevate võistluslike ja kogukondlike ürituste korraldamine, millest on võimalik osa võtta.

Samuti saame aidata organiseerida soovi korral ka individuaalseid mänge.

Judy Warhammer Estonia

VÄRVIMINE

Kuna suurem osa miniatuure on saadaval värvimata kujul, on iga mängija enda otsustada, kui lahedaks ta soovib kõike värvida. Siia alla läheb kindlasti ka üldine modelleerimine ja aluste kujundamine.

KOLLEKTSIOON

Igas mängus on võimalik peaaegu lõputult kohandada oma armeed. Vahel sõltub see erinevate figuuride väärtusest ja võimekusest mängulaual, aga kindlasti ei saa kõrvale jätta ka üldist ägeduse faktorit.

MÄNGIMINE

Võrreldes teiste hobidega, mis tegelevad mudelitega, saab miniatuurimänge sättida ka mängulauale ning panna proovile oma oskused väejuhina sõprade ja teiste mängijate vastu väiksemates ja suuremates lahingutes.

Värvid ja hobitooted

Kaunid kunstid miniatuuridega ja natuke teraapiline

MABRIK on mitmete populaarsete värvi- ja hobitoodete ametlik maaletooja Eestis nagu Citadel, Army Painter ja Green Stuff World, pakkudes igal ajal vajalikku nõu kõikide materjalide osas, mida vajad oma miniatuuride viimistlemiseks.