KAARDI - JA LAUAMÄNGUD

Kõik tooted ja teenused ühest kohast

Meie kollektiiv on terve oma elu leidnud palju rõõmu erinevatest mängudest, seega oleme võtnud eraldi eesmärgiks pakkuda lisaks lauamängutoodetele ja -tarvikutele ka kõiki vajalikke tugiteenuseid, alates avalikest mänguüritustest, kus leida uusi sõpru ja mängukaaslasi või proovida midagi uut, kuni hubase kohani, kus saaks alati käia tasuta mängimas. Seda ikka selleks, et see sama rõõm saaks jõuda võimalikult paljude inimesteni.

Meile võib alati mängima tulla nii üksi kui ka oma seltskonnaga, aga kuna praegu on meil väga palju planeeritud sündmusi, siis võta meiega ühendust, et saaksime kindlasti mängulaua broneerida.

Miks lauamängud?

Inimesed on mänginud erineval kujul lauamänge juba vähemalt 5000 aastat ja selle aja jooksul on nad muutunud täiesti eraldiseisvaks meelelahutusvormiks. Tegemist mõnusa ajaviitega, mis toob kokku sõbrad ja perekonnad, õpetab loogilist või loomingulist mõtlemist ning aitab sageli ka lihtsalt võtta puhkust argipäevast (ja nutiekraanidest).

Selleks, et kunagi ükski mäng mängimata ei jääks, pakume omalt poolt kolme kõige olulisemat asja:

MÄNGUJUHT

Vahel võivad mängude reeglid olla natuke keerulised või pikad, seega alati on parem, kui uusi asju saab õppida kellegi käest, kes juba kõike teab ja oskab. Seetõttu mängime hoolega ka ise uusi mänge.

HUBANE KOHT

Nagu nimetus ütleb, on meie mängustuudio kujundatudki erinevate mängimiste võõrustamiseks. Privaatne, hubane ja suurte laudadega, et kõik ikka ära mahuks. Kohapeal saadaval ka valik maiustamist ja jooke.

MÄNGUDE VALIK

Kohapeal mängimiseks on saadaval valik erinevaid lauamänge, mida saad tulla ja proovida. Võid kindel olla, et lisame sinna järjepidevalt uut ja huvitavat vastavalt sellele, mida ka ise tahaksime proovida.

Lauamängud Tallinn

Share result

LAUAMÄNGUDE KATALOOG

Mõned meie lemmikud, mida saab proovida meie mängustuudios:

Fog of Love
Lauamäng Dune: Imperium
Lauamäng The Isle of Cats
Lauamäng Parks
Lauamäng Dune: Special Edition
Wingspan
Search For Planet X

Kogutavad kaardimängud

Meil on järnevate populaarsete kogutavate kaardimängude ametlikud litsentsid ürituste korraldamiseks ja tootja poolt organiseeritud auhinnatugi. Vastavalt sellele korraldame Tallinnas regulaarselt Magic: The Gathering, Yu-Gi-Oh! ja Flesh and Blood turniire. Rohkem infot leiad meie sündmuste kataloogist.

Warhammer Estonia

MINIATUURIMÄNGUD

Age of Sigmar, Star Wars Legion, Warhammer 40,000 jt.

Miniatuurimängud on välja kujunenud päris elu vajadusest sõjaväeliste strateegiate ja manöövrite visualiseerimiseks, kasutades selleks kindlas mõõtkavas figuure või miniatuure. Selle rekreatsioonilisem vorm kogus teadaolevalt populaarsust esimest korda 19. sajandi Preisi kuningakojas. Tänase päevani on miniatuurimängud eelistatud viis kujutada sõjapidamist mängulaual ja aja jooksul on muutunud mängud ja seal kasutatavad miniatuurid aasta-aastalt detailsemaks ning nende värvimine ja ettevalmistus omaette kunstivormiks.

Võrreldes lauamängudega nõuavad miniatuurimängud suuremat ettevalmistust mängimiseks ja võivad olla väga suurejoonelised. Selleks kasutatakse mängulaual näiteks erinevad maastikuelemente, mis esitavad igale tugitoolikindralile väärika väljakutse. Meie mängustuudios on selleks tarbeks saadaval erinevas suuruses laudu ning valik mängumatte ja -maastikke.

Broneeri aeg võttes ühendust meie klienditeenindusega.

0
+
AASTAT HOBIS
0
+
MÄNGUSÜSTEEMI
0
+
HOBI- JA MINATUURITOODET
0
+
LIIGET KOGUKONNAS
Warhammer Estonia

Kuidas alustada?

Esimese asjana on kõige olulisem leida just see õige mäng. Kuigi paljud keskenduvad strateegilisele lahingupidamisele üksuste tasandil või individuaalsete miniatuuride vahel, on peamised erinevused ka temaatikas, mängimise stiilis, miniatuuride mõõtkavas ja mängu keerukuses.

Erinevalt teistes lauamängudest, on miniatuurimängud sageli kolmeosaline hobi. Omalt poolt pakume mitmekülgset abi selle hobi igas astmes – alates toodete valimisest kuni värvimise ning mängimise õpetamiseni uutele mängijatele. Loomulikult käib selle juurde ka erinevate võistluslike ja kogukondlike ürituste korraldamine, millest on võimalik osa võtta. Samuti saame aidata organiseerida soovi korral ka individuaalseid mänge.

VÄRVIMINE

Kuna suurem osa miniatuure on saadaval värvimata kujul, on iga mängija enda otsustada, kui lahedaks ta soovib kõike värvida. Siia alla läheb kindlasti ka üldine modelleerimine ja aluste kujundamine.

KOLLEKTSIOON

Igas mängus on võimalik peaaegu lõputult kohandada oma armeed. Vahel sõltub see erinevate figuuride väärtusest ja võimekusest mängulaual, aga kindlasti ei saa kõrvale jätta ka üldist ägeduse faktorit.

MÄNGIMINE

Võrreldes teiste hobidega, mis tegelevad mudelitega, saab miniatuurimänge sättida ka mängulauale ning panna proovile oma oskused väejuhina sõprade ja teiste mängijate vastu väiksemates ja suuremates lahingutes.

Värvid ja hobitarvikud

 

MABRIK on mitmete populaarsete värvi- ja hobitoodete ametlik maaletooja Eestis nagu Citadel, Army Painter ja Green Stuff World, pakkudes igal ajal vajalikku nõu kõikide materjalide osas, mida vajad oma miniatuuride ettevalmistamiseks.