Virtuaalreaalsus

SÜNNIPÄEVAD JA ÜRITUSED

Otsid uut ja lahedat kohta, kus tähistada?

MABRIK pakub kõige paremat virtuaalreaalsusest ja videomängudest Eestis, millega saad muuta oma järgmise sünnipäeva või seltskondliku kokkusaamise lõbusaks mälestuseks, mängides oma sõprade või perega.

Saadaval on lai valik erinevaid virtuaalreaalsuse kogemusi, mänge ja lisavarustust, et teha sinu kogemus veelgi meeldejäävamaks. Broneeri aeg juba täna ja korralda oma järgmine üritus meie privaatses ja hubases stuudios Tallinna kesklinnas!

PRIVAATSUS

Kuna meie stuudio asub tervel eraldiseisval korrusel, saame garanteerida, et iga üritus möödub ainult nende inimestega, kellega tahaksid teha midagi lõbusat ning jagada parimaid hetki oma elus.

MITMEKESISUS

Meelelahutusvabrikuna on meil meeleolukaid asju seinast seina. Lisaks rohkem kui sajale virtuaalsele kogemusele, on meil ka muid mängumasinaid, konsoole ja lauamänge, et igale tujule ja natuurile leidub kindlasti midagi.

PROFESSIONAALSUS

Aastakümned kollektiivset teeninduskogemust igast mõeldavast valdkonnast on jätnud oma jälje, seega oskame arvestada muutuvate asjaolude ja oma klientide vajadustega. Head tuju ning lahe meel garanteeritud!

Galerii

VIRTUAALREAALSUSE PEAKOMPLEKTID

Revolutsioon meelelahutuses

Astu välja oma igapäevasest reaalsusest maailma parima virtuaalreaalsuse tehnikaga, millega muutub iga kogemus küberruumist ideaalilähedaseks ning elamus unustamatuks. Aseta VR prillid silmade ette ning leiad end uuest maailmas, kus saad kogeda seninägematut ja kus piire seab vaid fantaasia.

Saadaval nii HTC Vive kui ka Valve Index peakomplektid koos välise postsioneerimise ning võimsate mänguarvutitega parima tulemuse saavutamiseks.

STATSIONAARNE RALLIKOMPLEKT

Siseruumi sõidukogemus igale inimesele

Eestis ainulaadsed Speedmaster rallitoolid koos oma mugavate ja reguleeritavate istmetega on meie rallikogemuse keskmes. Koos Thurstmaster roolisüsteemi ja pedaalidega on garanteeritud suurepärane rallikogemus igale suurele ja väikesele rallisõbrale, kes tahaks proovida oma lemmikuid maailmakuulsatel ringradadel.

Parim kogemus just virtuaalreaalsuses.

HÜDRAULILINE RALLISIMULAATOR

6-teljelise liikumisega ja külglibisemise funktsiooniga võidusõidukogemus nõudlikule sõitjale

Virtuaalreaalsus muudab võidusõidukogemuse ligilähedaselt täiuslikuks, sest lisaks kokpitivaatele on selja taga hüdrauliline rallisimulaator, mis jäljendab erinevalt auto liikumisest temale ringrajal mõjuvaid G-jõude. Realismile annab juurde tipptasemel Fanatec rooli- ja pedaalisüsteem.

Pane tähele, et sellele masinale kehtivad täiendavad vanuse- ja kaalupiirangud ning turvavöö kasutamine on kohustuslik.

MÄNGUD JA ELAMUSED

Kehastu kangelaseks, keda maailm vajab. Soovid pidada lahinguid kosmoses, vallutada ringrada või heidelda oma hirmudega?

HINNAKIRI

Kõige populaarsemad paketid meie stuudios suuremate ja väiksemate ürituste korraldamiseks.
Üksikkülastused kokkuleppel.

PEOPAKETT 1Most Popular199

 • 2.5 tundi
 • 3 VR mängukomplekti
 • 10+ mängukonsooli
 • jagatav mänguaeg
 • terve stuudio kasutamine
 • sobilik kuni 25 inimesele

PEOPAKETT 2Most Popular249

 • 3.5 tundi
 • 3 VR mängukomplekti
 • 10+ mängukonsooli
 • jagatav mänguaeg
 • terve stuudio kasutamine
 • sobilik kuni 25 inimesele

RALLIPAKETTMost Popular79

 • 60 minutit
 • 3 VR mängukomplekti
 • rallikomplekti
 • jagatav mänguaeg
 • sobilik kuni 8 inimesele

PEREPAKETTMost Popular69

 • 60 minutit
 • 3 VR mängukomplekti
 • jagatav mänguaeg
 • sobilik kuni 8 inimesele

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Siit võid leida kiired vastused virtuaalreaalsusega seotud teemadele

Jah, sest virtuaalreaalsus on täiesti uut tüüpi meelelahutus, mis annab igale kasutajale võimaluse astuda virtuaalruumi ja teha seal praktiliselt kõike mõeldavat. Lisaks mängudele on sellel mitmeid kasutusalasid alates filmidest ja ruumilisest joonistamisest kuni reisimiseni kõikjal maailmas või isegi päikesesüsteemis. Kuna viibid ja liigud päriselt iga kogemuse sees, ei ole võimalik virtuaalsust võrrelda näiteks arvuti- või konsoolimängudega.

Peapööritust või iiveldust võivad tekitada halvasti konstrueeritud mängud või nõrk virtuaalreaalsuse süsteem. Omalt poolt väldime selliste võimaluste tekkimist valides ja kontrollides kõiki kogemusi suure hoolega enne klientidele pakkumist. Ka virtuaalreaalsustehnika osas saame pakkuda vaid parimat. Kui inimestel on mõni muu tervislik dilemma, palume kindlasti eelnevalt teavitada meie klienditeenindajaid.

Muidugi saab ja seltsis segasem. Meil on mitmeid erinevaid kogemusi, kus on võimalik mitmikmängus sõbraga koos või teineteise vastu proovida erinevaid elamusi, alates allveelaeva juhtimisest kuni sõbraliku tennisemänguni.

Jah, on küll. Peakomplektide sisemised nahaga kokkupuutes olevad kohad desinfitseeritakse pärast iga mängija vahetumist, et tagada teenuse hügeenilisus. Lisaks on peakomplektides kasutusel olevad näopehmendused vajadusel vahetatavad. See kõik kindlustab, et sinu kogemus on puhas ja värske.

Muidugi! Sellega on arvestatud peakomplektide tootekujunduse juures, et seal oleks piisavalt ruumi prillide jaoks ja pole kunagi kujunenud takistavaks teguriks.

Kindlasti peaksid, sest üks virtuaalreaalsus ei ole teine. Esiteks sõltub kogemuse kvaliteet kasutatavast tehnikast, näiteks kõige odavamad lahendused on papist telefoniümbrised ja nende erinevus tippklassi virtuaalreaalsusprillidest on sama, mis võrrelda aiakäru ja sportauto sõidukogemust.

Teiseks on tähtis ka virtuaalne mäng või elamus – kuigi neid on tuhandeid, siis tahaksid kindlasti proovida pigem kvaliteetset sisu, mida oskab soovitada valdkonna spetsialist.

Ei, sest meie kõige noorem mängija on olnud kolme aastane ja vanim 87 ning võime julgelt väita, et virtuaalreaalsus ei diskrimineeri oma kasutajaid. Kõik on kinni julges pealehakkamises, sest kogemuste valik on väga lai, millest leiab sobilikku nii koolieelik, täiskasvanu kui ka eakam klient. Omalt poolt kehtestame alampiiri väikelastele, kui neil ei ole veel füüsiliselt võimalik peakomplekti silmade ette panna.

Jah, saab küll. Meie jaoks on ürituste korraldamine igapäevane reaalsus ja kogemuse põhjal on virtuaalreaalsus alati kujunenud iga peo tõmbenumbriks, mida on sama lõbus vaadata, kui seda on proovida. Erinevate sündmuste korraldamisega meie stuudios või sulle sobivas asukohas saab konsulteerida meie klienditeenindusega.

Absoluutselt – meil on eraldi suure lauaga söögisaal ja kööginurk, kus on võimalik leida serveerimisvahendeid, joogikanne, veetkeetja jne. Meil puuduvad piirangud söökidele või jookidele, kuid rohkem kui 10 osaleja puhul soovitame varuda ka joogitopse, taldrikuid ja muud.