Lauamäng Everdell

Tootekood: CS 013964757521

70,00

Everdell on 1 – 4 mängijaga lauamäng, millest on aega järgmise talveni, et ehitada oma metsaasukatele suurejooneline linnake põlislaanes.

2 laos

Product Description

Metsarahvas

Selles lummavas külakeses nimega Everdell, kõrguvate põlispuude harude all, looklevate ojade ja sammaldunud konaruste vahel, areneb metsaasukate jõukas tsivilisatsioon. Alates Everfrostist kuni Bellsongini, mitmed kuud on möödunud ja nüüd on aeg uute alade asustamiseks ja linnade ehitamiseks. Sinust saabki ühe selliste tegelaste juht, kellel käsil antud ülesanne. Majad vajavad ehitamist, iseloomukad tegelased kohtumist ja üritused korraldamist, seega arvesta, et tegus aasta on tulemas enne talvekuu tõusu.

Everdell on dünaamiline lauamäng tsivilisatsiooni ehitamisest ja töötajate paigutamises. Iga käik saab mängija teha ühte kolmest tegevusest:

a) paigutada töölised – igal mängijal on oma kogu töötajate tähiseid. Neid saab paigutada erinevatele asukohtadele mängulaual, sündmuste juurde ja saatuse kaartidele. Töölised saavad täita erinevaid ülesandeid nagu ressursside kogumine, kaartide tõmbamine ja muud eritegevused, mis kõik edendab mängija tableau’d.

b) mängida kaart – iga mängija ehitab ja asustab linna. Kokku on viis erinevat kaarditüüpi: rändajad, tootmine, sihtkohad, haldus ja jõukus. Kaardid genereerivad uusi ressursse nagu oksakesed, vaik, kivikesed ja marjad, aga ka annavad uusi võimeid ja lisapunkte. Nendes kaartides peitub lõputu variatsioon ja strateegia oma linnade töötamisel.

c) järgmiseks hooajaks valmistumine – töölised tagastatatakse mängija varudesse ja uusi töötajaid lisatakse. Mäng kestab ühest talvest kuni järgmiseni, mis ajaks suurima punktisummaga linn toob oma mängijale võidu.

Everdell on üks viimase aja hinnatumaid lauamänge maailmas – rohkem lugemist saab teha siit.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 1 – 4
Soovitatav vanus: alates 13. eluaastat
Mänguaeg: 40 – 80 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 30 x 30 x 7.5 cm

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Be the first to review “Lauamäng Everdell”