Üritused

Meeldejäävad sündmused meie stuudios

BRONEERI

IGALE MAITSELE MIDAGI

Seltskonnad ja sünnipäevad

Korralda mugavalt ja meeldejäävalt oma järgmine sündmus meie stuudios. Olgu põhjuseks sünnipäeva tähistamine, firmapeo motivatsiooniüritus või lihtsalt lõbusa aja veetmine pärast tööd, tõmbab virtuaalreaalsus alati peo käima. Erinevad virtuaalsed kogemused ulatuvad lihtsast meelelahutusest tõeliste katsumusteni ja neid on alati sama lõbus vaadata, kui ise proovida.

https://mabrik.ee/wp-content/uploads/2018/05/m.avaleht.üritused_e.jpg

TERVE KORRUS TOREDUST

Peopaik

Virtuaalreaalsuses saab korraga olla 3 inimest ja kaasaelajaid mahub stuudiosse 25. Lisaks virtuaalsusele, on meil kümmekond mängumasinat erinevatest ajastutest ja pealinna parimaid lauamängude kogusid. Väiksemateks teenindusvajadusteks on olemas komplektne kööginurk ja eraldi söögisaal, kui muu meelelahutuse kõrval peaks kunagi tekkima vajadus kombekaks einestamiseks. Sisekujundus on skandinaaviapäraselt hubane ja mugavused ei jäta soovida.

https://mabrik.ee/wp-content/uploads/2020/04/MABRIKu-kaart.png

HEA ÜRITUSE GARANTIID

Juhtmõtted

Millega saab arvestada ürituste korraldamisel meie stuudios?


PRIVAATSUS

Kuna meie stuudio asub tervel eraldiseisval korrusel, saame garanteerida, et iga üritus möödub ainult nende inimestega, kellega tahaksid teha midagi lõbusat ning jagada parimaid hetki.


MITMEKESISUS

Meelelahutusvabrikuna on meil meeleolukaid asju seinast seina. Lisaks rohkem kui sajale virtuaalsele kogemusele, on meil ka muid mängumasinaid, konsoole ja lauamänge, et igale tujule ja natuurile leidub kindlasti midagi.


PROFESSIONAALSUS

Aastakümned kollektiivset teeninduskogemust igast mõeldavast valdkonnast on jätnud oma jälje, seega oskame arvestada muutuvate asjaolude ja oma klientide vajadustega. Head tuju ning lahedat meelt on alati kuhjaga kaasas.

Hinnakiri0 €


DEMO


virtuaalreaalsuse tutvustamine


stuudio ekskursioon


kohtumine kliendiga


SAADA PÄRING


179 €


PEOPAKETT


2.5 tundi


3 HTC Vive peakomplekti


virtuaalreaalsuse rallikomplektid


kogu muu meelelahutus stuudios


pildistamisteenus kokkuleppel


eelnev kohtumine kliendiga Tallinna piires


SAADA PÄRING


229 €


PEOPAKETT


3.5 tundi


3 HTC Vive peakomplekti


virtuaalreaalsuse rallikomplektid


kogu muu meelelahutus stuudios


pildistamisteenus kokkuleppel


eelnev kohtumine kliendiga Tallinna piires


SAADA PÄRING

  • Kas see on minu jaoks, kui mul puudub kogemus mängudest?
  • Kas mul võib virtuaalreaalsuses paha hakata?
  • Kas ma saan koos sõbraga samas mängus viibida?
  • Kas see teenus on hügieeniline?
  • Kas ma saan mängida, kui mul on prillid?
  • Kui ma olen juba varem virtuaalreaalsust kogenud, kas ma peaksin seda uuesti proovima?
  • Kuidas leida endale sobiv kogemus, kui ma ei oska midagi valida / ei tea, mida tahta?
  • Mul tuleb sünnipäev. Kas virtuaalreaalsusega saaks korraldada üritust?
  • Kas virtuaalreaalsusel on vanuse- või muu piirang?
  • Jäin teie teenusega väga rahule. Kuidas saan toetada oma lemmikut virtuaalreaalsuse stuudiot?
Kas see on minu jaoks, kui mul puudub kogemus mängudest?

Jah, sest virtuaalreaalsus on täiesti uut tüüpi meelelahutus, mis annab igale kasutajale võimaluse astuda virtuaalruumi ja teha seal praktiliselt kõike mõeldavat. Lisaks mängudele on sellel mitmeid kasutusalasid alates filmidest ja ruumilisest joonistamisest kuni reisimiseni kõikjal maailmas või isegi päikesesüsteemis. Kuna viibid ja liigud päriselt iga kogemuse sees, ei ole võimalik virtuaalsust võrrelda näiteks arvuti- või konsoolimängudega.

Kas mul võib virtuaalreaalsuses paha hakata?

Peapööritust või iiveldust võivad tekitada halvasti konstrueeritud mängud või nõrk virtuaalreaalsuse süsteem. Omalt poolt väldime selliste võimaluste tekkimist valides ja kontrollides kõiki kogemusi suure hoolega enne klientidele pakkumist. Ka virtuaalreaalsustehnika osas saame pakkuda vaid parimat. Kui inimestel on mõni muu tervislik dilemma, palume kindlasti eelnevalt teavitada meie klienditeenindajaid.

Kas ma saan koos sõbraga samas mängus viibida?

Muidugi saab ja seltsis segasem. Meil on mitmeid erinevaid kogemusi, kus on võimalik mitmikmängus sõbraga koos või teineteise vastu proovida erinevaid elamusi, alates allveelaeva juhtimisest kuni sõbraliku tennisemänguni.

Kas see teenus on hügieeniline?

Jah, on küll. Peakomplektide sisemised nahaga kokkupuutes olevad kohad desinfitseeritakse pärast iga mängija vahetumist, et tagada teenuse hügeenilisus. Lisaks on peakomplektides kasutusel olevad näopehmendused vajadusel vahetatavad. See kõik kindlustab, et sinu kogemus on puhas ja värske.

Kas ma saan mängida, kui mul on prillid?

Muidugi! Sellega on arvestatud peakomplektide tootekujunduse juures, et seal oleks piisavalt ruumi prillide jaoks ja pole kunagi kujunenud takistavaks teguriks.

Kui ma olen juba varem virtuaalreaalsust kogenud, kas ma peaksin seda uuesti proovima?

Kindlasti peaksid, sest üks virtuaalreaalsus ei ole teine. Esiteks sõltub kogemuse kvaliteet kasutatavast tehnikast, näiteks kõige odavamad lahendused on papist telefoniümbrised ja nende erinevus tippklassi virtuaalreaalsusprillidest on sama, mis võrrelda aiakäru ja sportauto sõidukogemust.

Teiseks on tähtis ka virtuaalne mäng või elamus – kuigi neid on tuhandeid, siis tahaksid kindlasti proovida pigem kvaliteetset sisu, mida oskab soovitada valdkonna spetsialist.

Kuidas leida endale sobiv kogemus, kui ma ei oska midagi valida / ei tea, mida tahta?

See on iselaadi oskus pakkuda mänge ja elamusi, mida meie külastajad isegi ei tea, et nad tahaksid proovida. Ja just need kogemused tavalislt toovad neile kõige rohkem rõõmu.  Sarnaselt buffee-lauale saab ka proovida mitmeid erinevaid kogemusi, et leida laiast valikust parim. Üks on kindel – me ei jäta kedagi valiku tegemisel üksi.

Mul tuleb sünnipäev. Kas virtuaalreaalsusega saaks korraldada üritust?

Jah, saab küll. Meie jaoks on ürituste korraldamine igapäevane reaalsus ja kogemuse põhjal on virtuaalreaalsus alati kujunenud iga peo tõmbenumbriks, mida on sama lõbus vaadata, kui seda on proovida. Erinevate sündmuste korraldamisega meie stuudios või sulle sobivas asukohas saab tutvuda vastavalt ürituste või ürituskorralduse lehtedel.


ÜRITUSEDÜRITUSKORRALDUS
Kas virtuaalreaalsusel on vanuse- või muu piirang?

Ei, sest meie kõige noorem mängija on olnud kolme aastane ja vanim 87 ning võime julgelt väita, et virtuaalreaalsus ei diskrimineeri oma kasutajaid. Kõik on kinni julges pealehakkamises, sest kogemuste valik on väga lai, millest leiab sobilikku nii koolieelik, täiskasvanu kui ka eakam klient. Omalt poolt kehtestame alampiiri väikelastele, kui neil ei ole veel füüsiliselt võimalik peakomplekti silmade ette panna.

Jäin teie teenusega väga rahule. Kuidas saan toetada oma lemmikut virtuaalreaalsuse stuudiot?

Meil on hea meel, kui sul on hea meel. See on kindlasti üks põhjuseid ja motivaatoreid, mis annab meile tõuke teha meie tööd hästi ning otsida uusi meelelahutusväljundeid oma külalistele ja sõpradele. Praegusel ajal oleksime kõige rohkem tänulikud, kui sinu soovitus või hea sõna jõuaks ka teisteni, kas siis meie kontori külastusraamatus või stuudio MABRIK sotsiaalmeedia kanalites.
Klienditugi

Julgustame sind iga küsimusega pöörduma meie suurepäraste klienditeenindajate poole. Helista, kirjuta või joonista meile ning võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel.

KONTAKT

etEesti