Allahindlus!

Nintendo Switch mäng Super Mario Maker 2

Tootekood: CS 0045496424732

55,00 49,00

Super Mario Maker 2 annab sulle võimaluse ehitada ja mängida täpselt selliseid Super Mario külgsuunalisi mängutasandeid nagu ise tahaksid!

Laost otsas

Product Description

Super Mario Maker 2 – tee ise maailma parim Mario mäng

Mario fännid ümber maailma ühinege, sest nüüd saate mängida, jagada ja ise teha täpselt sellise Super Mario mängu nagu ise tahaks.

Super Mario Maker 2 mängu Story Mode variandis on saadaval rohkem kui 100 tasandit, millest jagu saada. Course Maker omakorda annab võimaluse kasutada erinevaid valmis objekte, tööriistu ja palju muud, et ehitada ise oma mängu tasandeid. Kas sa tahad suuri püsse, mis tulistavad ikoonilisi kuldmünte sinu suunal? Või näha, kuidas Bowser ratsutab hiiglasliku Goomba seljas. Sina ise otsustada, kuidas ehitada oma unistuste mäng. Ja kuna seltsis on segasem, siis saad anda ühe Joy-Con puldi mõne sõbra kätte, kellega koos seda kõike teha.

Lisaks Super Mario Bros. stiilis radadele, saad kasutada elemente ka Super Mario Bros. 3, Super Mario World, New Super Mario Bros. ja Super Mario 3D World mängudest. Samuti saad mängida nagu Cat Mario või ringi sõita Koopa Troopa autoga.

Kõik esimesest Super Mario Maker mängust saadavad teemad on olemas ka järjeosas, aga lisatud on ka uusi nagu kõrb, lumi, mets ja suusarada. Viimaste jaoks on legendaarne helilooja Koji Kondo teinud ka täiesti uue muusika.  Mängu sees näiteks kuu kasutamisega saad igale mängu tasandile lisada ka ööga seotud kujundus, mis omakorda lisab ettearvamatuid mõjusid sinu mängule nagu juhuslik liivatorm kõrbekaardil.

 

Iga päev uutel radadel

Nintendo Switch Online liikmelisus annab võimaluse saada ligipääsu rakendusele Course World. Sellega saad lisada enda mängu funktsionaalsust ja online-sisu. Hoia silma peal oma järjestusel, jaga oma loomingut ja kommenteeri teiste loomingut. Liikmelisus annab sulle juure ka Endless Challenge mängurežiimi, salvestada online-radasid hilisemaks mängimiseks ilma interneti ühenduseta ja uuendada oma Mii tegelasi.

Võrgupõhiselt on saadaval Multiplayer Versus, Multiplayer Co-op ja Nearby Play, mis annab kuni neljale sõbrale võimaluse mängida samas virtuaalses ruumis, kui neil on Nintendo Switch ja Super Mario Maker 2 mängu koopia.

Mäng sisaldab palju väiksemaid saladusi, mille saad avastada üksinda või sõpradega!

 

Spetsifikatsioon
Platvorm: Nintendo Switch
Mängu liik: seiklus, platvorm
Mängu keel: inglise
Mängijate arv: 1-4 (kohalik)
Väljalaske kuupäev: 28.06.2019
PEGI vanuse reiting: 7
Turustaja: Bergsala
Arendaja: Nintendo

 

Super Mario Maker 2

 

etEesti
en_USEnglish etEesti