Allahindlus!

Nintendo Switch mäng Mario Kart 8 Deluxe

Tootekood: CS 0045496420284

58,00 52,00

Mario Kart 8 Deluxe on Nintendo parim võidusõidumäng, mis paneb sind võistlema oma sõpradega rohkem kui 48 ringraja peal. Head mälestused on garanteeritud.

Laost otsas

Product Description

Grand Nintendo Auto

Sõida mööda kõikidest oma vastastest Nintendo Switch populaarses mängus Mario Kart 8 Deluxe.

Võta mõõtu oma sõpradega maa peal, vee all, õhus ja isegi lagedel või seintel, kui te võistlete rohkem kui 48 ringraja peal. Kõik rajad ja tegelased alates Mario Kart 8 väljaandest kuni Wii U versioonini on Mario Kart tagasi kui Deluxe versioon, sisaldades ka mängudest nagu The Legend of Zelda, Animal Crossing ja Excitebike inspireeritud ringradasid. Lisaks on mõned tegelased nagu Inkling Boy ja Inkling Girl mängust Splatoon, aga ka King Boo, Dry Bones ja Bowser Jr. juures mängitavate tegelastena.

Kiired ja rõõmsad
Vali viie erineva kiiruse klassi vahel nagu Expert Challenge 150cc Mirror Grand Prix või ultrakiire 200cc Grand Prix vahel. Mängusisene Battle Mode on varasemast rafineeritum ja sisaldab Balloon Battle ja Bob-Bomb Blast tasemeid, aga ka uusi ringradasid nagu Urchin Underpass ja Battle Stadium. Armastatud klassikud nagu Luigi’s Mansion ja (SNES) Battle Course 1 on samuti tagasi. Mängijatel saab nüüd olla kuni kaks asja enda juures ringrajal nagu Boo varasematest Mario Kart mängudest, kes varastab asju, aga ka Feather, võimaldades teha veelgi kõrgemaid hüppeid Battle Mode režiimil mängides.

Uued ajad, uued kombed
Mario Kart 8 Deluxe tutvustab uusi viise, kuidas mängida oma sõpradega, ja muudab kogemuse lihtsamaks ka algajatele ja noorematele mängijatele. Sa seda kõike 1080p ekraaniresolutsiooni juures.

  • Kuni 4 inimest saab korraga mängida ühe Nintendo Switch konsooli juures, kas laua pealt või televiisori tagant
  • Mängi ise või koos sõbraga, et võistelda teiste sõitjatega kõikjal üle maailma
  • Mitu Nintendo Switch konsooli on võimalik omavahel siduda läbi Wireless Play funktsiooni. Nii saab samas toas korraga mängida kuni 8 inimest.
  • Kuni 12 konsooli on võimalik omavahel liita LAN võrgus mängimiseks läbi televiisori ühenduse. Selleks on vajalik eraldisseisvalt müügis olev LAN adapter.

 

Spetsifikatsioon
Platvorm: Nintendo Switch
Mängu liik: võidusõit, mitmikmäng
Mängu keel: inglise
Mängijate arv: 1-8 (kohalik), 1-12 (internet)
Väljalaske kuupäev: 28.04.17
PEGI vanuse reiting: 3
Turustaja: Bergsala
Arendaja: Nintendo

 

Mario Kart 8 Deluxe

 

etEesti
en_USEnglish etEesti