Allahindlus!

Nintendo Switch mäng Donkey Kong Country: Tropical Freeze

Tootekood: CS 0045496421748

55,00 49,00

Donkey Kong Country: Tropical Freeze paneb sind hüppama, rippuma, surfama ja võitlema Kongide perekonna saare päästmiseks üksi või koos sõbraga.

Ainult 1 laos

Product Description

Esivanemate jälgedel

Donkey Kong Country: Tropical Freeze paneb sind võitlema Kongide saare nimel, mille on kringliks külmetanud sissetugivad Snowmadid.

Donkey Kong, Diddy Kong, Dixie Kong, Cranky Kong ja Funky Kong vajavad sinu abi, et rippuda edasi läbi džungli, ujuda ookeani põhjas, hüpata läbi savanni ja surfida läbi saarte. Kasuta nende erilisi oskuseid ja võimeid, et ületada takistusi, leida peidetud kogutavaid esemeid ja jagu saada väiksematest ja suurematest vastastest. Avasta iga saare kõiki osasid kogutavate esemete leidmiseks, mis aitaksid sind avastusretkel, või varjatud väljapääsupunkte.

Funky Town
Saadaval eksklusiivselt mängu Nintendo Switch väljaande juures on lahe Funky Kong oma lõõgastava surfimisega. Ta saab hüpata topelt kõrgustele, hõljuda ühe koha peal, veereda edasi ja teha veealuseid trikke igal ajal. Tänu oma vastupidavale surfilauale ei suuda isegi naelad aeglustada tema kulgemist. Selle toreda tüübiga on võimalik läbida isegi kõige raskemaid väljakutseid nagu tantsiks roosidel ringi.

Co-op Kong
Donkey Kong Country: Tropical Freeze annab sulle võimaluse mängida kas üksinda või koos sõbraga. Tegutsege koos nagu tõeline meeskond ja pange Snowmad’i plaanid jää peale. Naudi seda jahedat seiklus igal ajal, igas kohas ja igaühega!

 

Spetsifikatsioon
Platvorm: Nintendo Switch
Mängu liik: seiklus
Mängu keel: inglise
Mängijate arv: 1-2
Väljalaske kuupäev: 04.05.2018
PEGI vanuse reiting: 3
Mängu režiimid: TV Mode, Tabletop Mode, Handheld Mode
Arendaja: Nintendo

 

Donkey Kong: Tropical Freeze

 

etEesti
en_USEnglish etEesti