Allahindlus!

Nintendo Switch mäng Captain Toad: Treasure Tracker

Tootekood: CS 0045496422363

39,00 33,00

Captain Toad: Treasure Tracker annab sulle võimaluse avastada erinevaid kohti Super Mario universumist ja lahendada põnevaid mõistatusi aarete leidmiseks.

Ainult 1 laos

Product Description

Nagu parem rubiku kuubik

Avasta mitmekülgseid Hakoniwa-nimeliste Jaapani miniatuursete aedade eeskujul loodud kavalaid väljakutseid. Captain Toad: Treasure Tracker mängus saad pöörata kaamerat igas suunas ja kasutada puutetundlikku ekraani kõikide peidetud varanduste leidmiseks. Selles mängu sul on kasutada erinevad vahendid ja tööriistad, aga hüppamise asemel saad oma probleeme lahendada kaalikatega.

 

Maailmad tulevad kokku
Mõned mängu tasemetest on inspireeritud ka teistest Mario universumi mängudest nagu Super Mario Odyssey ja teistest “kuningriikidest” nagu New Donk City. Kokku on 82 erinevat taset, mida avastada ja mängida.

 

Koos on parem
Nintendo Switch versioonil Captain Toad: Treasure Tracker mängust saad avastada koos sõbraga, kasutades Joy-Con mängupulte. Samal ajal, kui üks mängijatest kehastab kapten Toadi, siis teine mängija saab aidata teda sellel rännakul – näiteks visates kaalikaid vastaste pihta.

 

Spetsifikatsioon
Platvorm: Nintendo Switch
Mängu liik: seiklus, pusle
Mängu keel: inglise
Mängijate arv: 1-2
Väljalaske kuupäev: 13.07.2018
PEGI vanuse reiting: 3
Turustaja: Bergsala
Arendaja: Nintendo

 

 

etEesti
en_USEnglish etEesti