Nintendo Switch mäng Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Tootekood: CS 0045496423407

57,00

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order võimaldab sul koostada enda lemmik Marveli kangelastest meeskond, kellega asuda maailma päästma Nintendo Switch konsoolil.

Laos

Product Description

Sinu teine elu

Marvel Ultimate Alliance seeria tagasi esimest korda 10 aasta jooksul uue RPG mänguga, mis on saadaval eksklusiivselt Nintendo Switch konsoolile.
Pane kokku oma unelmate meeskond Marvel Super Heroes kangelasi, keda saad valida nii Avengers, Guardians of the Galaxy, X-Men ja paljude teiste populaarsete tegelaste hulgast. Mängi koos sõpradega, et takistada hullumeelset kosmilist türanni Thanost ja tema jõhkraid sõjameistreid The Black Order laastamast tervet galaktikat.
Selles uues jutustuses kangelased ja antagonistid Marveli universumist võistlevad ajaga, et leida Infinity Stones kosmilised vääriskivid enne, kui Thanos ja tema sõjameistrid saaksid neid kasutada täieliku kaose külvamiseks. Igas ikoonilises kohas nagu Avengers Tower või X-Mansion põrkavad kõikide lemmiktegelased teineteisega kokku. Nüüd saad melule olla veelgi lähemalt uue üle õla Heroic Camera lähivaatega, mis annab sulle uue perspektiivi nii põhimängus kui ka mängides mitmikmängu kuni 4 Nintendo Switch mängusüsteemiga.
Mängi võrgus*, kohaliku juhtmevaba ühendusega või anna üks Joy-Con pult sõbrale, et ta saaks liituda sinu meeskonnaga. Kokku saab ühe konsooli taga mängida kuni 4 inimest, kui kõikide jaoks peaks jaguma pulte.
Spetsifikatsioon
Platvorm: Nintendo Switch
Mängu liik: seiklus, RPG
Mängu keel: inglise
Mängijate arv: 1
Väljalaske kuupäev: 17.11.2017
PEGI vanuse reiting: 18
Avaldaja: Bethesda Softworks
Arendaja: Bethesda Game Studios

 

 

etEesti