Allahindlus!

Mängulaiend Teotihuacan: Late Preclassic Period

Tootekood: CS 6425453000959

30,00 24,90

Toode müügil ainult e-poes. Hinnanguline tarneaeg: 14-21 päeva.

Teotihuacan: Late Preclassic Period on mängulaiend Teotihuacan: City of Gods lauamängule, pakkudes 1 – 4 mängijale uusi võimalusi jumalate linna ehitamisel.

Laost otsas

Product Description

Teotihuacan pulbitseb elust! Linn laieneb ja kasvab järjepanu, kutsudes ümberkaudsete alade inimesi kutsuma linna oma uueks koduks. Suurejooneline tempel on saanud alles valmis, lubades kohalikel valitsejatel otsida jumalate õnnistusi, samal ajal ehitades ja kaunistades linnas. Kiirete muutuste aeg nõuab kohanemisvõimet ja seda eriti sisserände küsimuses.

Teotihuacan: Late Preclassic Period on modulaarne mängulaiend, mis tutvustab uusi võimalusi mängukogemuse laiendamiseks ja rikastamiseks. Asümmeetrilised võimed muudavad iga mängija positsiooni unikaalseks ning prestiižne neljas tempel võimaldab tutvustada uusi püsivaid võimalusi, aga esindab samal ajal ka täiendavaid takistusi.

Muutlikud tingimused mõjutavad iga hooaega ja varjutust ja uued ehitusalased oskused koos parendatud planeerimisega pakuvad uusi väljakutseid ja mõtteid keskse päikese püramiidi ilustamisel.

Kõik mängumoodulid ühilduvad omavahel ja on nauditavad mängides neid koos või individuaalselt.

Teotihuacan: Late Preclassic Period on mängulaiend maailmakuulsale Teotihuacan: City of Gods lauamängule. Laiendi kohta saad rohkem lugeda BGG lehel.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 1 – 4
Soovitatav vanus: alates 12. eluaastat
Mänguaeg: 90 – 120 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 29.5 x 29.5 x 7.5 cm

 

etEesti
en_USEnglish etEesti