Allahindlus!

Mängulaiend Small World: Sky Islands

Tootekood: GG 824968790250

34,00 32,50

Small World: Sky Islands on mängulaiend 3 – 6 mängijale, mis tutvustab Small World baasmängule 7 uut rassi ja võimu ning uue territooriumi.

Ainult 1 laos

Product Description

Small World: Sky Islands tutvustab Small World baasmängule seitset uut rassi ja võimu, kuid see annab neile võistlustele ja kõigile varem välja antud võistlustele ka uue territooriumi, mille kontrolli nimel võidelda.

Mängu alguses asetage Sky Islands mängulaud nii, et see näitaks taevas kahte või kolme saart (sinu valik). Seejärel kasutage mängu Small World mängulauda nii, nagu mängiksite ühe mängijaga vähem – see tähendab näiteks nelja mängijaga mängulaua kasutamist, kui mängitakse viie mängijaga. Seejärel pange mängulaua eri piirkondadesse Sky Island pääsupunktid – oavars ja trepp. Kui võistlus seisab ühel neist pääsupunktidest, saavad nad proovida vallutada taeva saartel ruumi, mis näitab vastavat sümbolit. Võistlused ei saa oma vallutusi Sky Island mängus alustada, kui nende jõud seda spetsiaalselt lubada ei suuda. Kui kontrollite kõiki taeva saarel asuvaid piirkondi, saate käigu lõpus ühe täiendava mündi.

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 3 – 6
Soovitatav vanus: alates 8. eluaastat
Mänguaeg: 40 – 80 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 29.5 x 29.5 x 3.5 cm
Lisainfo: BoardGameGeek

 

etEesti
en_USEnglish etEesti