Allahindlus!

Mängulaiend Small World: River World

Tootekood: GG 824968790021

29,00 26,50

Small World: River World on mängulaiend 2 – 5 mängijale, mis tutvustab baasmängule uued kaardid veepiirkondadega, mida kummitavad halastamatud piraadid.

Ainult 1 laos

Product Description

Small World: River World mängulaiendis avastavad mängijad uued kaardid veepiirkondadega, mida kummitavad halastamatud piraadid.

Mängijad peavad kaitsma oma hinnalisi sadamaid nende vastu, võitlema nendega jõel ja hoidma oma vastastel silma peal! Mõni piirkond, näiteks laevatehas või tempel, võivad aidata piraatidel ülemvõimu saada, kuid River World mängumaailmas ei ole ikka veel kõigile piisavalt ruumi. Juhuslikud sündmused, mis igal pöördel vallanduvad, lisavad nauditavat kaost mängule!

Small World: River World sisaldab kahte kahepoolset mängulauda ehk kokku nelja kaarti, üks iga nelja võimaliku mängija konfiguratsiooni jaoks.

Selle laiendi mängimiseks on vaja Small World baasmängust järgmist sisu: võistlusrihmad, spetsiaalsed jõumärgid, markerid, võidumündid ja täringud. Kirjastaja soovitab enne River World laienduse kasutamist eemaldada lendamise erijõu.

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 2 – 5
Soovitatav vanus: alates 8. eluaastat
Mänguaeg: 40 – 80 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 29.5 x 29.5 x 3.5 cm
Lisainfo: BoardGameGeek

 

etEesti
en_USEnglish etEesti