Allahindlus!

Mängulaiend Lords of Waterdeep: Scoundrels of Skullport

Tootekood: GG 653569831679

35,00 34,50

Scoundrels of Skullport on Lords of Waterdeep laiend ja on mõeldud 2 – 6 mängijale, lisades Undermountain ja Skullport moodulid põhimängule.

Laost otsas

Product Description

Scoundrels of Skullport on mängulaiend baasmängule Lords of Waterdeep, lisades viimasele uut mängitavat sisu. Tegelikult pole see üks, vaid kaks täielikku laiendust Undermountain Module ja kurjategijate pelgupaigana kuulus Skullport. Iga asukoht lisab uusi isandaid, hooneid, intriige ja ülesannete kaarte.

Lords of Waterdeep omanikud saavd kasutada ühte kahevst või mõlemat laiendust, et lisada sügavust oma mängukogemusele. Tänu kuuenda fraktsiooni lisamisega nimega Gray Hands saab mänguga liituda ka kuues mängija.

  • Undermountain Module lisab mängule Undermountain asukoha oma ulatuslik katakombide süsteemiga, mis asub Mount Waterdeep’i all, ja oli kunagi hullunud võlur Halasteri maagiliste katsetuste kohaks.
  • Skullport Module annab mängule Skullport asukoha, mis asub sügaval Undermountain’i sügavuses. See on kohutavate kuritegude pelgupaik, mis lisab mängule uue ressursi – korruptsioon.
Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 2 – 6
Soovitatav vanus: alates 12. eluaastat
Mänguaeg: 60 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 36 x 28 x 7 cm
Lisainfo: BoardGameGeek

 

etEesti
en_USEnglish etEesti