Mängulaiend Dead of Winter: Warring Colonies

Tootekood: CS 699788109786

45,00

Dead of Winter: Warring Colonies on põnev mängulaiend 4 – 11 mängijale Dead of Winter seerias, mis paneb sind elu eest võitlema teiste ellujäänutega.

Ainult 1 laos

Product Description

Võitjate leerid

Dead of Winter: Warring Colonies mängulaiend tutvustab mängule hulgaliselt uusi elemente, seal hulgas 15 ellujääjat, 50 crossroads , 43 asjade ja 11 kriisikaarti, millest paljusid saab kasutada ka Dead of Winter põhimänguga kombineerides. Sellegipoolest on sul vaja nii Dead of Winter: A Crossroads Game kui ka Dead of Winter: The Long Night mänge, kui tahad mängida sõdivate kolooniate või üksiku hundi mooduleid mängust.

Sõdivate kolooniate variandis, mis on 4 – 11 mängija jaoks, seavad unikaalsed missioonid vastamisi kaks ellujäänute kolooniat nende võitluses territooriumi pärast uuenenud võitlusmehaanikaga mängu sees. Uued ja kohutavad kriisid võivad sundida koostööks, samal ajal kui samaaegsete käikude mehaanika ja liivakell annavad mängule mõõduka tempo.

Kui sa juba omad Dead of Winter seeria mängu The Long Night, siis Warring Colonies annab kindlasti sinu senisele mängukogemusele juurde. Rohkem infot BGG lehel.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 4 – 11
Soovitatav vanus: alates 12. eluaastat
Mänguaeg: 45 – 120 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 25.5 x 25.5 x 5.5 cm

 

etEesti
en_USEnglish etEesti