Allahindlus!

Lauamäng XCOM: The Board Game

Tootekood: GG 9781616619688

80,00 68,50

XCOM: The Board Game on strateegiline lauamäng 1 – 4 mängijale, kus sinu töö on kaitsta inimkonda, maha suruda paanika ja lüüa tagasi tulnukate sissetung.

Ainult 1 laos

Product Description

XCOM: The Board Game põhineb populaarsel samanimelisel arvuti- ja konsoolimängul, mis paneb sind koos kuni kolme sõbraga elitaarse rahvusvahelise organisatsiooni XCOM juhtivatele kohtadele. See on sinu töö kaitsta inimkonda, maha suruda kasvav paanika ja lüüa tagasi tulnukate sissetung.

Kus maailma sõjaväed on olnud suutmatud seista vaenlasele vastu, pead sina õnnestuma. Selle jaoks on sulle tehtud kättesaadavaks erinevad strateegilised ressursid. Tulista alla vaenlase UFO-d, määra sõdurid missioonidele, uuri tulnukate tehnoloogiat ja kasuta kõiki vahendeid oma baasi kaitseks. Ja samal ajal on vaja hea seista selle eest, et maailm ei kukus lõplikult kokku enne, kui õnnestub koordineerida viimane edukas pealetung vaenlase tõrjumiseks.

 

Üks lauamängu XCOM: The Board Game olulisemaid aspekte on tasuta ja innovaatilise digitaalse lahenduse inkorporeerimine mängu mehaanikasse. See on saadaval nii allalaetava rakenduse kui ka võrgupõhise tööriistana.

Rakenduse esmane funktsioon on tulnukate sissetungi koordineerimine, juhuslikult valides ühe viiest võimalikust invasiooni plaanist. Igaüks nendest kujutab üldist strateegiat, mida vaenlase komandörid kasutavad, et kutsuda abijõude, planeerida rünnakuid sinu baasi vastu ning vastata sinu õnnestunud või nurjunud rünnakutele oma katses vallutada Maa.

 

Samal ajal suudab rakendus õpetada ka mänguga seotud reegleid, kontrollib sinu satelliitide poolt vahendatavat informatsiooni ja jälgib üldist vastupanu progressi nii kergel, keskmisel kui ka raskel raskusastmel mängides. Kokku annab see lauamängule unikaalselt dünaamilise struktuuri võrreldes paljude strateegia mängudega, võimaldades rohkem süveneda dramaatilisse reaalsusesse, mis on XCOM: The Board Game südames. Veelgi enam, see tagab sinu jaoks väljakutsuva kogemuse, mängides nii üksinda kui ka koostöös teistega.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 1 – 4
Soovitatav vanus: alates 14. eluaastast
Mänguaeg: 60 – 120 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 30 x 30 x 7.5 cm
Lisainfo: BoardGameGeek

 

etEesti
en_USEnglish etEesti