Lauamäng Through the Ages: A New Story of Civilization

Tootekood: CS 8594156310325

54,00

Through the Ages: A New Story of Civilization on 2 – 4 mängijaga tsivilisatsiooni ehitamise mäng ja Vlaada Chvátili vaieldamatult hinnatud meistriteos.

Ainult 1 laos

Product Description

Ajatu mäng läbi aegade

Through the Ages: A New Story of Civilization on uusversioon samanimelisest mängust, mis tutvustab väiksemaid ja suuremaid muudatusi mängu kaartidele kolme ajastu jooksul ning teeb ulatuslikke muudatusi sõjaväe toimimises.

Through the Ages on oma olemusel tsivilisatsiooni ehitamise mäng. Iga mängija üritab luua parima riikluse läbi hoolika ressursside majandamise, uute tehnoloogiate avastamise, õigete juhtide valimise, maailmaimede ehitamise ja tugeva sõjaväe omamise. Igasugust nõrkust saavad ära kasutada sinu vastased igal ajastul, alates antiikajast kuni kaasajani.

Üks mängu olulisemaid mehhanisme on kaartide tõmbamine. Tehnoloogiaid, maailmaimesid ja liidreid mängitakse lauale ning on selle võrra lihtsam juurde saada, mida kauem nad mängus on. Selleks, et kasutada uut tehnoloogiat, on vaja omada piisavalt teadust selle avastamiseks, toitu rahvastiku ülalpidamiseks, kes seda kasutaksid, ning ressursse, et ehitada välja seotud hoonestust.

Samal ajal, kui üritad tasakaalustada tehnoloogiliseks edendamiseks oma ressursse, on oluline luua ka piisavalt võimekas sõjavägi. Sõjaväge saab üles ehitada sarnaselt tsiviilhoonetele ja kuigi mängus puudub kaart, mille peal saaks kaotada territooriume, siis tugevama sõjaväega mängijad saavad varastada ressursse, teadust, tappa sinu juhtkonna ning võtta endale su rahva. Suure sõjaväega on raske mängu võita, aga on väga lihtne kaotada, kui sul pole seda.

Mängu võidab mängija, kelle rahvus suudab koguda kaasaja lõpuks kõige rohkem kultuuripunkte.

Through the Ages: A New Story of Civilization on üks maailma parimaid mänge, mille kohta võid rohkem lugeda mägu BGG lehel.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 2 – 4
Soovitatav vanus: alates 14. eluaastat
Mänguaeg: 120 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 37 x 26 x 7 cm

 

etEesti
en_USEnglish etEesti