Lauamäng Teotihuacan: City of Gods

Tootekood: CS 6425453000881

52,00

Teotihuacan: City of Gods on 1 – 4 mängijaga strateegiline lauamäng, mis paneb sind jumalate hiilguses ehitama asteekidele suurlinna Mesoameerikas.

Laost otsas

Product Description

Jumalate linn

Teotihuacan: City of Gods viib sind ajas tagasi Mesoameerika kõige suuremasse linna, et olla tunnistajaks Kolumbuse avastusretkele eelnenud tsivilisatsiooni uhkele suursugususele. Kogu rikkust, saa jumalate soosing ja ole imelise Päikese püramiidi ehitaja.

Iga mängija käsutuses on tööliste täringud, mille võimsus suureneb mängides. Oma käigu ajal liigutad töölisi modulaarsel mängulaual, alati valides igal platsil ühte kahest alast – üks pakub tegevust ja arendusi, teine olulist hüve, aga ilma arenduseta.

Mängijad arendavad uusi tehnoloogiaid, tõusevad suurte templite treppidest, majutavad oma linna asukaid ja ehitavad hingematvat päikese püramiidi kõige selle keskel, samal ajal majandades oma tööjõudu ja teisi ressursse.

Iga mängu mängitakse läbi kolme ajastu kuni asteekide ajaloolise loojanguni. Võidab ainult mängija, kes on suutnud koguda kõige rohkem kuulsusepunkte.

Teotihuacan: City of Gods on viimase aja üks hinnatumaid lauamänge, mille kohta saad rohkem lugeda siin.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 1 – 4
Soovitatav vanus: alates 12. eluaastat
Mänguaeg: 90 – 120 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 30 x 30 x 7.5 cm

 

etEesti
en_USEnglish etEesti