Allahindlus!

Lauamäng Star Trek: Ascendancy

Tootekood: GG 9781940825915

100,00 96,00

Star Trek: Ascendancy on strateegiline lauamäng 3 mängijale avastamisest, laienemisest kosmoses ja konfliktist Klingonite, Föderatsiooni ja Romulani vahel.

Laost otsas

Product Description

Julgelt mine sinna, kus keegi pole varem käinud.

Star Trek: Ascendancy on lauamäng avastamisest, laienemisest kosmoses ja konfliktist Föderatsiooni, Klingonite ja Romulani impeeriumi vahel. Sa kontrollid neid galaktikalisi tsivilisatsioone ja levitad mõjuvõimu oma kodu planeetidelt. Kas sa kavatsed rännata, levitades rahu ja rõhutades uurimustööd, või saadab hoopis sinu teekonda vallutus ja ekspluatatsioon?

Juhata tähelaevasid, raja marsruute kosmoses, ehita tähebaase ja too uued planeedid oma lipu alla. Rohkem kui 200 plastmassist miniatuuri ja 30 päikesesüsteemiga, on esindatud kõige kuulsamad planeedid ja paigad Star Trek universumis.

Star Trek: Ascendancy paneb kõikide saatuse õiglaselt sinu tugevatele õlgadele. Suur tundmatu laiub ees ja iga pööre on uus seiklus, kus sinu laevad kaardistavad kosmosesüsteeme, kohtuvad seni tundmatute tsivilisatsioonide ja eluga, teevad imelisi avastusi ja seisavad silmitsi väljakutsetega, mis kõik laenab Star Trek’i 50-aastasest ajaloost. Arvestades võimaluste rohkust, ei ole kunagi päriselt võimalik mängida kahte ühesugust mängu.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 3
Soovitatav vanus: alates 14. eluaastast
Mänguaeg: 180 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 30 x 40 x 7.5 cm
Lisainfo: BoardGameGeek

 

etEesti
en_USEnglish etEesti