Lauamäng Peak Oil

Tootekood: CS 8437016497074

57,00

Juhi oma naftaimpeeriumit selle viimasel tunnil – Peak Oil paneb sinu õlgadele (vahendeid valimata) valmistuda maailmaks ilma fossiilsete kütusteta.

Ainult 1 laos

Product Description

Jalgratas kuuri all korda

Lauamäng Peak Oil asetab sind suure naftafirma juhatajaks, kelle ülesandeks on viia oma ettevõtmine tulevikku, kus pole enam fossiilseid kütuseid.  Sa proovid naftaväljadest pigistada välja veel viimasegi tilga, et koguda ressursse ja valmistuda tehnoloogiliseks pöördeks, investeerides alternatiivenergia tootmisesse. Üritades toime tulla tuleva kriisiga, sunnib konkurentide tegevus sind paratamatult seaduslikkuse piirile.

Iga käigu ajal saad määrata agente mängulauale või kasutada palgasõdureid, et tõrjuda tagasi konkureerivaid korporatsioone. Tegevust on palju, sest sinu ülesannete juurde kuulub ka naftaväljade arendamine, torujuhtmete ehitamine, agentide värbamine, alternatiivtehnoloogiate väljatöötamine, lobitöö, piraatluse teostamine ja isegi avaliku arvamuse ja naftahindadega manipuleerimine. Mängu jooksul saab nafta lõplikult otsa ja lõpetab ühtlasi ka mängu – tehnoloogiline väärtus ja enda ettevõtte tuleviku kindlustamine on võidu kriteeriumiteks.

Peak Oil on üks varjatud pärl, mille kohta saad lugeda BGG lehel.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 2 – 5
Soovitatav vanus: alates 10. eluaastat
Mänguaeg: 45 – 75 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 29.5 x 29.5 x 5.5 cm

 

etEesti
en_USEnglish etEesti