Lauamäng Paladins of the West Kingdom

Tootekood: CS 810011720336

49,00

Paladins of the West Kingdom on menukas ja hinnatud strateegiamäng 1 – 4 mängijale ja järg populaarsele Architects of the West Kingdom lauamängule.

Ainult 1 laos

Product Description

Kindlustusi pole kunagi palju

Paladins of the West Kingdom on järg populaarsele Architects of the West Kingdom lauamängule, tegevus toimub Lääne-Frangi riigis konfliktsel ajal umbes 900 pKr. Vaatamata hiljutistele püüdlustele arendada linna, ähvardab piiripealseid asulaid sissetungijate oht. Saratseenid luuravad piiridel ja samal ajal viikingite rüüsteretked viivad endaga rikkust ja kariloomi. Isegi idapoolne Bütsants on näidanud oma tumedamat poolt. Mängijad on aadlikud, kes peavad koguma linnast töölisi vaenlase tõrjumiseks, ehitama kindlustusi ja levitama usku sellel maal. Õnneks pole keegi üksi, sest kuningas saatis suures tarkuses oma parimad rüütlid, et aidata. Seega pane hobused valmis ja terita mõõgad, sest Paladinid tulevad.

Igaühe eesmärk on olla mängija, kellel on kõige rohkem võidu punkte mängu lõppedes. Neid saab teenida erinevate kindlustuste ehitamise, munkade komisjonitöö või võideldes võõraste vastu. Iga käik aitab mängijaid kindel Paladin ja on oluline koguda töölisi spetsiifiliste ülesannete täitmisel. Mida rohkem läheb mäng edasi, seda rohkem suureneb mängijate usk, jõud ja mõjuvõim. Nendest omadustest sõltub Paladins of the West Kingdom mängu tulemus ja igaühe tegevuste olulisus.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 1 – 4
Soovitatav vanus: alates 12. eluaastat
Mänguaeg: 90 – 120 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 23 x 23 x 7 cm
Lisainfo: BoardGameGeek
etEesti
en_USEnglish etEesti