Allahindlus!

Lauamäng God of War: The Card Game

Tootekood: CS 889696010032

49,00 39,00

God of War: The Card Game paneb mängijaid töötama koos kangelastega populaarsest videomängude seeriast God of War, et panna saatus proovile ja ennetada Ragnarök.

Laos

Product Description

Mütoloogiline maailmalõpp

Ragnarök on tulemas ja kogu maailma on korraga kaalul. Kas häving on vältimatu või on kataklüsmi vältimine võimalik?

Mängus God of War: The Card Game võtavad mängijad enda peale Nornide rolli, et proovida erinevate kangelaste ja sündmuste kombinatsioone maailmalõpu ennetamiseks. Iga mäng on uus katse, et leida võimalus Midgardi päästmiseks. Mängijad peavad töötama koos ja kehastama erinevaid kangelasi nagu Kratos, Mimir, Atreus, Brok, Sindri ja Freya. Nende teekonnal seisavad erineva suurusega kangelased populaarsest God of War videomänguseeriast, aga kombineerides erinevaid “Mis oleks kui…” hetki igal mängukorral.

Iga quest või retk koosneb kahepoolsest mosaiik-kaartidest, mis panevad ette koletisi ja asukohti mängust, ja nende lahendamisest sõltub mängukäik ka tulevikus, sõltuvalt hävitatud kaartidest ja nende erireeglitest. Oma teekonnal võivad mängijad kohata otsustamise kohti, millist retke nad tahavad ette võtta ja lõpetada. Pooleli jäänud retked võivad osutuda oluliseks takistuseks tulevikus, seega valikute paljususes pole kunagi kahte ühesugust mängu.

Kui sa valmistud järgmiseks elektrikatkestuseks, aga sõjajumal on elu, siis rohkem infot mängu kohta leiad BGG lehel.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 1 – 4
Soovitatav vanus: alates 14. eluaastat
Mänguaeg: 90 – 180 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 8 x 25 x 25 cm

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

etEesti
en_USEnglish etEesti