Allahindlus!

Lauamäng Five Tribes

Tootekood: GG 824968784914

62,00 57,00

Five Tribes on strateegiline lauamäng tööliste paigutamisest 2 – 4 mängijale, mis annab sulle võimaluse konkureerida Naqala sultaniriigi hõivamisel.

Ainult 1 laos

Product Description

Ületades 1001 öö muinasjutulist maad jõuab sinu karavan Naqala muinasjutulisse sultanaati. Vana sultan just suri ja Naqala on võimuvahetuseks valmis!

Bruno Cathala kujundatud Five Tribes tugineb pikaajalistele saksa stiilis mängude traditsioonidele, millel on puidust mängunupud. Mäng algab nüüdseks tavapärase “töötajate paigutamine” žanris koos ootamatusega, et osa mängunuppe on eelvelat mängulaual paigas ja mängijad peavad neid nutikalt manööverdama Naqala moodustatavate külade, turgude, oaaside ja pühade paikade kohal.

Kuidas, millal ja kuhu paiguituvad need viis palgamõrvari, vanemate, ehitaja, kaupmehe ja visiri hõimu määravad sinu võidu või ebaõnnestumise. Nagu Days of Wonder mängule tavane, on reeglid selged ja hõlpsasti õpitavad, kuid võidustrateegia väljatöötamine võib nõuda põhjalikumat kaalumist sinu poolt kui tavaliselt. Siin on vaja hoolikalt kaaluda, millised käigud aitavad hästi punkte teenida ja panna vastased ebasoodsasse olukorda. Võiduni võivad viia mitmed teed, sealhulgas võimsate džinnide manamine, kui üritad kindustada legendaarse sultaniriigi üle oma ülemvõimu.

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 2 – 4
Soovitatav vanus: alates 13. eluaastat
Mänguaeg: 40 – 80 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 30 x 30 x 7.5 cm
Lisainfo: BoardGameGeek

 

etEesti
en_USEnglish etEesti