Lauamäng Dune

Tootekood: CS 9781947494503

52,90

Dune on Frank Herberti loodud samanimelise legendaarse maailma ainetel rohkem kui 40 aastat vana strateegilise lauamängu uus versioon 2 – 6 mängijale.

Laost otsas

Product Description

Kes kontrollib Dune’i?

Kujuta ette maailma, kus sa kontrollid rikka pere, gildi või religioosse rühmituse vägesid tühjal planeedil, mis juhtub olema ainuke koht, kus on võimalik hankida kõige väärtuslikumat ainet universumis.

Lauamängus Dune on sul võimalus juhtida ühte kuuest fraktsioonist. Kõik nendest rühmitustest soovivad kontrollida melange‘i – terves universumis ülihinnalist ja salapärast vürtsi, mida leidub ainult planeedil Dune. Nagu krahv Leto Atreides ütleb: “Kõik kahvatub melange‘i kõrval. Pisike peotäis seda vürtsi võib sulle osta maja Tupiles. Seda ei ole võimalik toota, seda saab vaid Arrakis kaevandada.”

Ilma melange‘ita oleks kosmoses rändamine võimatu ning sellel ainel on ka omadus pikendada elu ja hoida tagasi vanaduse tulekut. Ainult selle sõltuvustekitava aine manustamisega saab gildi roolimees näha visioone tulevikust, mis võimaldab ohutult läbida ohutult hüperruumi.

Lauamäng Dune on rohkem kui 40 aasta vanuse lauamängu uus hingamine, kus Frank Herberti loodud ilmeline maailm ärkab jälle ellu vallutuste, diplomaatia ja reetmistena.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 2 – 6
Soovitatav vanus: alates 14. eluaastat
Mänguaeg: 120 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 27 x 27 x 6.5 cm
Lisainfo: BoardGameGeek

 

etEesti