Allahindlus!

Lauamäng Duelosaur Island

Tootekood: CS 854382007191

45,00 29,00

Duelosaur Island on innovatiivne dinosauruste seikluspargi ehitamise kogemus 2 mängijale, mis ühendab ärilise mõtlemise uute dinosauruste aretamisega.

Laost otsas

Product Description

Hammastega äriplaan kahele

Duelosaur Island on kahe mängijaga konkureerimissuhe strateegilises mõtlemises.

Mängu iga kaart omab kolme erinevat funktsiooni: dinosauruste DNA järjestused, vaatamisväärsuste ehituslikud jooniseid ning võimalus kaarte ära andes teha kindlaid tegevusi.

Kas sa soovid luua erilise dinosauruse, et tuua rohkem külastajaid enda seiklusparki? Või äkki ehitad hoopis püsivama rajatise, mis võib pikemas plaanis tuua sisse rohkem kasumit ning anda juurde võitmiseks vajalikke punkte? Või äkki oleks kasulik panna kaart maha, et kombineerida DNA järjestusi ning luua seninägematu dinosaurus, mis paneks isegi jumala salgama oma loomingut?

Lauamänguga tuleb kaasa ka viis värvilist DNA täringut, mida on muuhulgas võimalik vahetada ja kombineerida ka Dinosaur Island lauamänguga ning tekitada seeläbi suurem varieeruvus mõlemas mängus. Aga nagu ikka selles filmis, kõik võistlevad omavahel selles, et luua kõige põnevam dinosauruste park, ja näevad vaeva selleks, et meelitada (ja elus hoida) kõige rohkem külastajaid igal hooajal.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 2
Soovitatav vanus: alates 10. eluaastat
Mänguaeg: 30 – 45 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 23 x 23.5 x 7 cm
Lisainfo: BoardGameGeek

 

etEesti
en_USEnglish etEesti