Lauamäng Clans of Caledonia

Tootekood: CS602573382059

52,00

Clans of Caledonia on 1 – 4 mängijaga kõrgelt hinnatud strateegiline majandusmäng Šotimaa industrialiseerimisest ja loomulikult viskist.

Ainult 1 laos

Product Description

Kuningate jook

Clans of Caledonia on detailne majandusmäng 19. sajandi Šotimaast ajal, millal riik läks põllumajandusest üle tööstusele, mis sõltus palju kaubandusest ja ekspordist. Järgnevatel aastatel toimus hüppeline kasv toidu tootmises, et ülal pidada suurenenud rahvastikku. Lina tootmist hakkas järjest rohkem asendama odavam puuvill ja lambakasvatus kogus senisest enam tähtsust. Asutati üha rohkem destilleerimistöökodasid ja viskist sai kõrgetasemeline alkohoolne jook Euroopas.

Mängijad esindavad ajaloolisi klanne, kus kõigil on omapärased omadused ja võimed, et võistelda omavahel tootmises, kaubanduses ja ekspordis, aga loomulikult ka viski tootmises!

 

Mäng lõppeb pärast viite mängukäiku. Iga käik koosneb omakorda:

1. Mängijad – korda mööda saavad kõik mängijad teha ühte kaheksast võimalikust tegevusest: alates ehitamisest ja arendamisest kuni kauplemise ning eksportimiseni. Kui mängijatel saab raha otsa, siis nad annavad käigu edasi ja saavad selle pealt eraldi boonuse.

2. Tootmise faasis koguvad mängijad ressursse, rafineerivad kaupasid ja kasseerivad oma kaardile paigutatud tootmisüksuste pealt.

3. Punktide jagamisel saavad mängijad võidupunkte vastavalt mängukäigu punktisummale.

 

Clans of Caledonia mäng sisaldab 8 erinevat mängitavat klanni, modulaarset mängulauda 16 võimaliku konfiguratsiooniga, 8 boonussadamat ja 8 punktitabelit.

Selle suurepärase mängu arvustuste lugemiseks vaata siia.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 1 – 4
Soovitatav vanus: alates 12. eluaastat
Mänguaeg: 30 – 120 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 31 x 22.5 x 5.5 cm

 

etEesti
en_USEnglish etEesti