Lauamäng Chronicles of Crime

Tootekood: MB 603813959628

29,90

Chronicles of Crime on ainulaadne strateegimäng 1 – 4 mängijale, kus roimari leidmiseks tuleb tegutseda nii äpis, mängulaua taga kui ka virtuaalreaalsuses.

Laos

Product Description

Moodsaim mõrvalahendamise müsteerium

Chronicles of Crime on koostööle orienteeritud mäng,  mille muudab ainulaadseks, et mängimiseks tuleb kasutada nii spetsiaalset mobiilirakendust, klassikalist lauamängu kui ka võimaluse korral pisut virtuaalreaalsust.

Samade füüsiliste elementidega (mängulaud, asukohad, tegelased ja asjad) on võimalik mängida erinevad stsenaariumeid ning lahendada hulgaliselt erinevaid kuritegusid.

Mängijad avavad rakenduse ja valivad loo, mida nad soovivad lahendama hakata. Igal mängu komponendil on peal spetsiifiline QR-kood, mida skaneerides saavad mängijad ligi erinevatele vihjetele ning konkreetse stsenaariumiga seotud infole.

Virtuaalreaalsuskogemused vajavad mobiiltelefoni põhist VR rakendust, mille kaudu saab otse mängu universumi seest otsida peidetud juhiseid.

Mängu eesmärgiks on tabada mõrvar võimalikult kiiresti.

Füüsilist mängu soetades tuleb kaasa 1 õpetus ja 5 erinevat stsenaariumit, kuid rohkem mänguvõimalusi saab alla laadida otse rakendustest!

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 1 – 4
Soovitatav vanus: alates 14. eluaastat
Mänguaeg: 60 – 90 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 26.5 x 26.5 x 7.5 cm
Lisainfo: BoardGameGeek

 

etEesti