Lauamäng Betrayal Legacy

Tootekood: CS 630509665129

69,00

Betrayal Legacy on narratiivipõhine mäng 3 – 5 mängijale, mis laenab Betrayal at House on the Hill elemente. Oodata natuke koostööd ja natuke hirmu.

Ainult 1 laos

Product Description

Reetmiste ajatud rõõmud

Betrayal Legacy on osaliselt koostööle orienteeritud kampaania-põhine lauamäng, mis jutustab kõikehõlmava loo mäepealsest majast, ühendades seda mängijate isiklike valikute ja tegevustega. Mäng koosneb proloogist ja kolmeteistkümne peatükiga jutustusest, mis kestab aastakümneid. Iga mängija esindab kindlat perekonda, mille liikmed võivad olla ühes loos, tulles tagasi mängu näiteks oluliselt vanemate versioonidena iseendast (kui nad üldse ellu jäävad) või teevad seda hoopis nende järglased.

 

Kuigi mäng tutvustab elemente sellisest meistriteosest nagu Betrayal at House on the Hill, on Betrayal Legacy sellest pigem eraldiseisev kogemus, mis tugineb suures osas Rob Daviau töödel nagu Risk Legacy ja tema teistel pärimusmängudel.

Kampaania jooksul muudetakse mängu komponente, kuni mängijatele jääb täielikult mugandatav ja taasmängitav versioon lauamängust. Algse Betrayal at House on the Hill laumängu fännidele on tegemist värske lähenemisega juba klassikalisele teosele. Kõikide uute mängijate jaoks puudub vajadus eelneva kogemuse järgi, sest igal hetkel saab liituda ja mõjutada mäepealse maja õudusttekitavat ajalugu.

Rohkem pilte ja mõtteid mängu kohta leiad siin.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 3 – 5
Soovitatav vanus: alates 12. eluaastat
Mänguaeg: 45 – 90 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 40 x 27 x 9 cm

 

etEesti
en_USEnglish etEesti