Lauamäng Above and Below

Tootekood: CS 040232261213

54,50

Above and Below on kombinatsioon asula majandamisest ja loo-jutustamisest 2 – 4 mängijale, kus võistlete sõpradega parima küla ehitamises maa peal ja all.

Ainult 1 laos

Product Description

Üleval ja all…

Above and Below lugu algab sellega, et sinu viimase küla vallutasid barbarid ja napilt oli aega, et võtta kaasa beebi ja sinu lemmik õngeritv enne, kui kõike hakati põletama ja rüüstama. Sellele järgnes uitamine läbi kuuma kõrbe, üle jäätunud mäetippude ja hulpimine karmil merel, tõrjudes tagasi liiga lähedal ujuvaid haisid, samal ajal, kui laps oli seotud sulle selja peale.

Ja selles hetkes leidsid täiusliku koha, mida kutsuda oma uueks koduks. Aga kohe, kui esimene majake sai valmis, sai ilmsiks koobaste kuningriik sinu jalgade all, mis oli koormatud lugematutest aaretest, haruldastest mineraalidest ja tulevastest seiklustest. Selle mõtte juures, kuidas oleks saanud seda uut asulat piirata ainult maapealse eluga, hakkad koheselt korraldama ekspeditsioone maa alla ja hoonestama seda.

Kui õnn peaks vähegi naeratama, siis järgmine küla saab olema ehitatud nagu kants, mis suudab tagasi tõrjuda isegi barbarid, kui nad peaksid jälle väravale tulema koputama.

 

Above and Below on kombinatsioon asula majandamisest ja loo-jutustamisest, kus sina kuni kolm sõpradega võistlete parima küla ehitamises maa peal ja all.

Mängus pead saatma on külaelanikke tegema erinevaid töid nagu koobaste avastamine, ressursside kogumine ja majade ehitamine. Igal külaelanikul on isikupärased oskused ja võimed, mis sunnivad otsustama nende parima kasutamise üle. Sinu külal on oma mängulaud, kuhu saad paigutada külaelanikke nende tööde juurde – kas saadad Hanna koobastesse avastusretkele või oleks teda targem kasutada nooremate õpetamise juures?

Kõige all on üks suurem koobas, mis ainult ootab avastamist, ja see on koht, kus mäng hakkab jutustama oma lugu. Kui saadad oma inimesed sügavustesse, siis üks sinu sõpradest saab lugeda selle kohta narratiivi vastavast raamatust. Siin on sulle antud ka valikuvõimalused, kuidas reageerida. Raamat on pungil erinevatest seiklustest, mida pimesi valida koopasüsteemi sisenemisel.

Mängu lõpuks võidab see, kelle küla on pika puuga parem kui teistel!

 

Above and Below on hinnatud strateegiamäng, mille kohta saad rohkem uurida siin.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 2 – 4
Soovitatav vanus: alates 13. eluaastat
Mänguaeg: 90 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 30 x 30 x 7.5 cm

 

etEesti
en_USEnglish etEesti