8BitDo SN30 Pro juhtmevaba pult G Edition

Tootekood: MB 799969692813

49,00

8BitDo SN30 Pro pult G Edition kutsub mängima oma Game Boy retro disainiga ja on samal ajal täiesti kaasaaegne näiteks Nintendo Switchil mängimiseks.

Ainult 2 laos

Product Description

Retrokultuur mängimises

8BitDo SN30 Pro juhtmevaba pult G Edition on Bluetooth-toega mängupult koos klassikalise D-pad‘i, juhtkangide ja nupupaigutusega, mis meenutab 8- ja 16-bitiseid mängukonsoole 80-ndatest ja 90-ndatest. Pult töötab nii nutitelefonidega, et kasutada erinevaid mänge ja rakendusi, aga ühildub lisaks Androidile ka teiste süsteemidega nagu Windows, Android, macOS, Steam, Nintendo Switch ja Raspberry Pi. Lisaks juhtmevabale kasutusele läbi Bluetoothi, on pulti võimalik ühendada ka USB juhtme abil otse seadmetega.

 

Puldi omadused

Tänu ABS korpusele, on 8BitDo SN30 Pro juhtmevaba pult G Edition kriimustusvaba. Kuigi disaini eeskujuks on olnud Game Boy, on tegu modernse juhtpuldiga, millega on suurepärane mängida kaasaegseid või emuleerida vanemaid mänge. Puldil on ka sisseehitatud aku, millega saad mängida kuni 10 tundi vaid 1-tunnise laadimisega. Esindatud on kõik levinud funktsioonid nagu DS4 Motion ja Rumble nupupaigutuse juures, mis ei jää alla PlayStation 4 või Xbox One mängupultidele. Rohkem informatsiooni leiad 8BitDo tootelehel.

 

8BitDo

8BitDo on kogunud tuntust oma võime poolest teha vanad asjad uueks. Inspireeritud 80-ndate ja 90-ndate erinevatest mängusüsteemidest nagu NES, SNES ja paljud teid, pakub 8BitDo kaasaegse lahendusega kontrollereid ja lisaseadmeid.  Nad näevad välja ja tunduvad nagu originaalid, kuid pakuvad moodsate mängurite jaoks olulisi tehnilisi lahendusi.

 

Spetsifikatsioon
tootja: 8BitDo
komplektis: 8BitDo SN30 Pro juhtmevaba pult G Edition, USB-C kaabel ja kasutusjuhend
värvus: Game Boy
ühilduvad süsteemid: Windows, Android, macOS, Steam, Nintendo Switch, Raspberry Pi
kontrolleri režiimid:  X-sisend, D-sisend, Mac ja Nintendo Switch režiim
funktsioonid: puldi vibratsioon, liikuvuskontrollerid, turbofunktsioon
dimensioonid/kaal:  144mm x 63.5mm x 32.5mm; 114 g
liidesed: Bluetooth 4.0 või USB-C

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

etEesti
en_USEnglish etEesti