8BitDo N30 Pro 2 juhtmevaba pult N Edition

SKU: MB 608803463499

49,00

8BitDo N30 Pro 2 pult kutsub mängima oma NES konsoolist retro disainiga ja on samal ajal täiesti kaasaaegne näiteks Nintendo Switchil mängimiseks.

Laos

Product Description

Retrokultuur mängimises

8BitDo N30 Pro 2 juhtmevaba pult N Edition on Bluetooth-toega mängupult koos klassikalise D-pad‘i, juhtkangide ja täieliku nupupaigutusega, mis meenutab 8- ja 16-bitiseid mängukonsoole 80-ndatest ja 90-ndatest. Pult töötab nii nutitelefonidega, et kasutada erinevaid mänge ja rakendusi, aga ühildub lisaks Androidile ka teiste süsteemidega nagu Windows, Android, macOS, Steam ja Nintendo Switch. Lisatarkvara paigaldamisel ühildub ka ka Wii/Wii U, PS3 ja Raspberry Pi süsteemidega. Lisaks juhtmevabale kasutusele läbi Bluetoothi, on pulti võimalik ühendada ka USB juhtme abil otse seadmetega.

 

Puldi omadused

Tänu ABS korpusele, on 8BitDo N30 Pro 2 juhtmevaba pult kriimustusvaba. Võrreldes tema disaini eeskujuks olnud NES kontrollerile, suudab pult edasi anda kõige autentsema tunde ja seda 1:1 mõõtkavas. Vaatamata oma retrofunktsionaalsele välimusele, on tegu modernse juhtpuldiga, millega on suurepärane mängida kaasaegseid või emuleerida vanemaid mänge. Puldil on ka sisseehitatud aku, millega saad mängida kuni 18 tundi vaid 1-2 tunnise laadimisega. Esindatud on kõik levinud funktsioonid nagu DS4 Motion ja Rumble nupupaigutuse juures, mis ei jää alla PS4 või Xbox One mängupultidele. Rohkem informatsiooni leiad 8BitDo tootelehel.

 

8BitDo

8BitDo on kogunud tuntust oma võime poolest teha vanad asjad uueks. Inspireeritud 80-ndate ja 90-ndate erinevatest mängusüsteemidest nagu NES, SNES ja paljud teid, pakub 8BitDo kaasaegse lahendusega kontrollereid ja lisaseadmeid, mis näevad välja ja tunduvad nagu originaalid, kuid pakuvad moodsate mängurite jaoks olulisi tehnilisi lahendusi.

 

Spetsifikatsioon
tootja: 8BitDo
komplektis: 8BitDo N30 Pro 2 juhtmevaba pult N Edition, USB-C kaabel ja kasutusjuhend
värvus: NES
ühilduvad süsteemid: Windows, Android, macOS, Steam, Nintendo Switch
kontrolleri režiimid:  X-sisend, D-sisend, Mac ja Nintendo Switch režiim
funktsioonid: puldi vibratsioon, liikuvuskontrollerid, turbofunktsioon
dimensioonid/kaal: 132mm x 64mm x 15mm; 290 g
liidesed: Bluetooth 4.0 või USB-C

 

etEesti