Ürituskorraldus

Muuda oma järgmine üritus virtuaalsusega ainulaadseks

SAADA PÄRING

https://mabrik.ee/wp-content/uploads/2018/05/IMG_5019_2.png

KÕIKJAL ÜLE EESTI

Organiseeritud juhtumus

Kui planeerid oma järgmist üritust ja tahad, et see jääks sinu külalistele kauaks hästi meelde, siis kaalu korraks midagi tõeliselt innovaatilist. Virtuaalreaalsus on täiesti uut moodi meelelahutus, mis muudab iga peopaiga kehaväliseks kogemuseks ja suudab ka kõige rahulikuma inimese vaimustusest kiljuma panna. On raske sõnadega selgitada, kui lahe see on, kuni saad seda ise proovida.

PLANEERIDES PARIMAT PIDU

Mida oodata?


Täiuslik kõrvaltegevus

Kui bänd on olemas ja tasemel toitlustus tellitud, siis võõrustajana tahaksid kindlasti pakkuda tegevust, mis annaks kõneainet ja võimalust tunda ennast vabalt. Vägijookide kõrval on virtuaalreaalsus midagi, mis alati tõmbab peo käima.

Igale maitsele midagi

Kas tahaksid saata enda külalised korraks Marsile? Või hoopis sõidutada kõiki korda mööda kõige kallimate luksusautodega? See kõik on võimalik ja rohkemgi veel, sest küberruumis leidub igale maitsele sobilik mäng või elamus, mida proovida.

Tuleviku tehnoloogia täna

Arvestades virtuaalreaalsuse uudsust ja kättesaadavust, on väga tõenäoline, et keegi ei oskaks midagi sellist oodata oma järgmiselt meeskonnakoolituselt või isegi avalikult ürituselt. Kui sinna panna kõrvale virtuaalsete kogemuste vau-faktor, on meeleolukas melu garanteeritud.

https://mabrik.ee/wp-content/uploads/2018/05/IMG_4911_e-1200x1460.jpg
https://mabrik.ee/wp-content/uploads/2018/05/m.avaleht.üritused_e2-1200x800.jpg

VR-POP-UP

Virtuaalreaalsus on sinu innovatsioon ja tõmbenumber igal üritusel. Garanteerib ehedaid elamusi, spontaanseid kiljatusi ja parimaid seltskonnnapilte.

Ühe virtuaalreaalsuse mänguala juurde kuulub HTC Vive peakomplekt ja arvuti, sobilik lisavarustus, esitlustehnika ja tehniline juhendaja.

Hetkel on saadaval korraga kuni 4 komplekti.


PÄRING

https://mabrik.ee/wp-content/uploads/2018/05/P1030333_e2-2-1200x881.jpg

POP-UP RALLI

Korralda oma peol tõeline võidusõidu turniir parima virtuaalreaalsuse rallikomplektiga. Kellele ei meeldiks kiired autod ja tõusta otse buffeelauast poodiumikohale?

Ühe virtuaalreaalsuse rallikomplekti juurde kuulub HTC Vive peakomplekt ja arvuti, roolikomplekt koos pedaalidega, rallitool, esitlustehnika ja tehniline juhendaja.

Hetkel on saadaval korraga kuni 3 komplekti.


PÄRING

https://mabrik.ee/wp-content/uploads/2018/05/tants_01e2.jpg

X1 TANTSULAVA

Pane kõik oma külalised võidu tantsima 2018. a parimate muusikapalade taustal. Meenutab karaoke laulmist, aga keskendub stiliseeritud tantsuliigutustele.

X1 tanstulava juurde kuulub Xbox One konsool, Kinecti sensor, esitustehnika ja tehniline juhendaja.


PÄRING

Toimunud üritused


en_GBEnglish (UK)