Üritused

Meeldejäävad sündmused meie stuudios

BRONEERI

IGALE MAITSELE MIDAGI

Seltskonnad ja sünnipäevad

Korralda mugavalt ja meeldejäävalt oma järgmine sündmus meie stuudios. Olgu põhjuseks sünnipäeva tähistamine, firmapeo motivatsiooniüritus või lihtsalt lõbusa aja veetmine pärast tööd, tõmbab virtuaalreaalsus alati peo käima. Erinevad virtuaalsed kogemused ulatuvad lihtsast meelelahutusest tõeliste katsumusteni ja neid on alati sama lõbus vaadata, kui ise proovida.

http://mabrik.ee/wp-content/uploads/2018/05/m.avaleht.üritused_e.jpg

http://mabrik.ee/wp-content/uploads/2018/05/P1060198.jpg

TERVE KORRUS TOREDUST

Peopaik

Virtuaalreaalsuses saab korraga olla 3-4 inimest ja kaasaelajaid mahub stuudiosse kuni 20. Lisaks virtuaalsusele, on meil kümmekond mängumasinat erinevatest ajastutest ja pealinna parimaid lauamängude kogusid. Väiksemateks teenindusvajadusteks on olemas komplektne kööginurk ja eraldi söögisaal, kui muu meelelahutuse kõrval peaks kunagi tekkima vajadus kombekaks einestamiseks. Sisekujundus on skandinaaviapäraselt hubane ja mugavused ei jäta soovida.

HEA ÜRITUSE GARANTIID

Juhtmõtted

Millega saab arvestada ürituste korraldamisel meie stuudios?


PRIVAATSUS

Kuna meie stuudio asub tervel eraldiseisval korrusel, saame garanteerida, et iga üritus möödub ainult nende inimestega, kellega tahaksid teha midagi lõbusat ning jagada parimaid hetki.


MITMEKESISUS

Meelelahutusvabrikuna on meil meeleolukaid asju seinast seina. Lisaks rohkem kui sajale virtuaalsele kogemusele, on meil ka muid mängumasinaid, konsoole ja lauamänge, et igale tujule ja natuurile leidub kindlasti midagi.


PROFESSIONAALSUS

Aastakümned kollektiivset teeninduskogemust igast mõeldavast valdkonnast on jätnud oma jälje, seega oskame arvestada muutuvate asjaolude ja oma klientide vajadustega. Head tuju ning lahedat meelt on alati kuhjaga kaasas.

Hinnakiri165 €


STUUDIO RENT


2.5 tundi


3 HTC Vive peakomplekti


virtuaalreaalsuse rallikomplekt


kogu muu meelelahutus stuudios


pildistamisteenus


eelnev kohtumine kliendiga Tallinna piires


SAADA PÄRING


210 €


STUUDIO RENT


3.5 tundi


3 HTC Vive peakomplekti


virtuaalreaalsuse rallikomplekt


kogu muu meelelahutus stuudios


pildistamisteenus


eelnev kohtumine kliendiga Tallinna piires


SAADA PÄRING


0 €


DEMO


virtuaalreaalsuse tutvustamine


stuudio ekskursioon


kohtumine kliendiga


SAADA PÄRING