Mängulaiend Resident Evil 2 The B-Files

Tootekood: CS 5060453692806

39,00

Resident Evil 2 The B-Files mängulaiend lisab uut hirmutunnet sinu mängulauale. Kas sa elad nüüd üle Raccoon City õudusunenäo?

1 laos

Product Description

Adrenaliin on laes 2

Lauamängu Resident Evil 2 mängulaiend The B-Files toob kuus uut stsenaariumit, mida saad mängida osana Resident Evil 2 kampaaniast (müügil eraldi).

Ole valmis kokku põrkama näljasemate vaenlastega, avastama võõraid kohti, elama üle hirmsaid sündmusi ning leidma uusi esemeid selles rohkem kui 9 tundi kestvas pikenduses põhikampaaniale. Nagu ka varem, pead töötama koos oma liitlaste ja sõpradega, et jääda ellu. On oluline mainida, et uued stsenaariumid lisavad karmima raskustaseme ja uue järeleandmatu põhivaenlase, kes jälitab sind terve mängu jooksul…

Mäng on spetsiaalselt kujundatud Resident Evil maailma jaoks ja suudab hästi edasi anda sellega seotud ohtu, põnevust ja üksikasju. Kõrge tasemega miniatuurid ja innovaatilised mängumehaanikad toovad sinuni tõetruu kogemuse, mis püüab endas armastatud videomängude sarja olemust, aga säilitab selle juures iseloomu oma käänakute ja pööretega narratiivis.

 

Mängulaiend sisaldab:

– 12 detailset kujukest
– 7 kahepoolset mängukaardi osa
– 61 kaarti
– 17 tähist
– 1 mängulaiendi juhend

Resident Evil 2 The B-Files kohta võid rohkem infot leida siin.

 

Spetsifikatsioon
Tootepakendi mõõtmed: 30 x 30 x 8 cm

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Be the first to review “Mängulaiend Resident Evil 2 The B-Files”