Lauamäng Zombicide: Green Horde

Tootekood: CS 889696007285

106,00

Zombicide: Green Horde on koostöömäng 1 – 6 mängijale, mis on samal ajal nii eraldiseisev seiklus kui ka täielikul ühilduv Zombicide: Black Plague mänguga.

1 laos

Product Description

Steroididel zombid

Zombicide: Green Horde toob mängijad tagasi süngesse keskaegsesse fantaasiasse ning on järgmine peatükk Zombicide maailmas, mis kubiseb ebasurnud orkidest ja goblinitest, kes panevad oma ebainimliku jõu ja ülekaalukate rünnakutega proovile kõiki ellujäänuid. Kuni 6 mängijat saavad korraga ühiselt võidelda oma ellujäämise nimel, kasutades selleks ülemuslikku strateegiat ja keskaegset varustust.

Uueks väljakutseks on vaenlase hordid, mis esindab suuremat gruppi orke, kes satuvad mängulauale ootamatutes kohtades ja varitsevad sellega ellujääjaid. Õnneks on mängus ka uued ressursid, relvad, loitsud ja isegi katapult, et paremini vastu seista mädanevale massile.

Mängus on lisaks ka 10 uut missiooni, esindades kõige raskemaid stsenaariume Zombicide seerias. Koos uute maastiku kujundamise elementidega nagu hekid ja veeaugud, rääkimata vaenlaste rünnaku pidevast ohust, on vahel ohtude vältimine parem, kui seista silmitsi oma vastasega.

Zombicide: Green Horde on koostöömäng, mis paneb sinu sõprused proovile – rohkem infot BGG lehel.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 1 – 6
Soovitatav vanus: alates 14. eluaastat
Mänguaeg: 60 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 31 x 31 x 10.5 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Be the first to review “Lauamäng Zombicide: Green Horde”