Lauamäng Star Wars: Outer Rim

Tootekood: CS841333109103

74,00

Star Wars: Outer Rim annab sulle võimaluse olla galaktika parim smugeldaja. Ühelgi printsessil pole pääsu, kui sul on kaasas kõndiv vaip ja laserpüstol.

1 laos

Product Description

Han-style, Solo!

Star Wars: Outer Rim on mäng pearahaküttidest, palgasõduritest ja smugeldajatest 1 – 4 mängijale, mis viib sind tagasi tuttavate tähtede vahele ja kuulsuse poole.

Siin mängus sõdid sa ainult iseenda eest ja nimel, olles üks allilma pahalastest. Võitmiseks pead rändama mööda Outer Rim planeete oma isikliku tähelaevaga, palkama legendaarseid tegelasi oma meeskonda ja andma endast parima, et olla kõige kuulsam või kurikuulsam lindprii, kes jätab galaktikale oma jälje!

Mängijad peavad käikude seeria jooksul vastu võtma ohtlikke töid, taga ajama pearahasid, uuendama oma laeva, varustust, modifikatsioone ja muud sellist, et koguda veelgi rohkem reputatsiooni. Samal ajal peavad sinule jahti sõdivad fraktsioonid ja sündikaadid, kelle jaoks sinusugused on lihtsalt pinnuks seljataguses, või väiksemad tegijad, kellel pole midagi kaotada peale oma elu.

Sõltumata sellest, millise rolli võtad enda peale, käib mäng kümne kuulsuse punkti peale, mida võid teenida oma tegelase profiili lõpetamisega, krediidi teenimise või illegaalse kaubandusega, patrullide hävitamisega, aga ka luksusesemete soetamisega. Kas sinust saab elav legend või on sinu ainsaks pärandiks unustus?

Star Wars: Outer Rim on lõbus galaktikaline seiklus, mille kohta saad lugeda arvustusi mängu BGG lehel.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 1 – 4
Soovitatav vanus: alates 14. eluaastat
Mänguaeg: 120 – 180 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 29.5 x 29.5 x 7.5 cm

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Be the first to review “Lauamäng Star Wars: Outer Rim”