Lauamäng Game of Thrones: Oathbreaker

Tootekood: CS 810011720022

32,00

Game of Thrones: Oathbreaker on mäng usaldusest ja usaldamatusest 5 – 8 mängijale, mis sarnaneb mehaanikalt Mafia, Secret Hitler jms seltskonnamängudele.

1 laos

Product Description

Kas oskad sarja paremini lõpetada?

Game of Thrones: Oathbreaker on sotsiaalse demagoogia ja järeldamise mäng.

Üks mängijatest võtab enda peale kuninga või kuninganna rolli, kui kõik teised etendavad Westerose suurte majade lorde ja leedisid. Mõned on lojalistid, kes soovivad kuningriikides hoida korda, teiste päralt on vandenõud ja salasepitsused, mis õõnestava trooni võimu. Päeva lõpuks on muidugi kõikidel oma agenda. Kes on päriselt lojaalne ja kelle ainsaks motivatsiooniks on võim, prestiiž ja raha? See on kuningavõimu otsustada enne, kui aeg otsa saab.

Mäng kestab seitse käiku ja igaühe jooksul näitavad mängijad oma missioonikaarte, mis jagunevad kolme peamise mõjuvälja järgi kroonideks, ronkadeks või mõõkadeks. Iga ülik mängib varjatult mõjukaarte missioonikaartide juurde ja paneb oma majavapi sinna, kus kaarte on mängitud kõige enam. Kui missioon õnnestub, siis kuningriigis tekib rohkem korda, ebaõnnestumised genereerivad kaost ning korratust. Kõik ülikud teenivad auhindu vastavalt oma kordaminekutele või läbikukkumistele.

Kuningavõim saab mängida dekreete ja teha teeneid ülikutele, kes tunduvad lojaalsed, või heita kahtlust nendele, kes võiksid olla diversandid. Kolm dekreedikaarti lisavad korda või kahtlust vastavalt sellele, kas kuningal oli õigus või mitte.

Mängu lõpus, kui korda on kaosest rohkem, võidab kuningas koos lojaalsete ülikutega, kui viimased on täitnud oma isiklikud ambitsioonid.

Kui sa naudid head seltskonnamängu nagu One Night Ultimate Werewolf, Mafia, Secret Hitler ja muud sellist, siis Game of Thrones: Oathbreaker kohta saad oma järeldused teha siin.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 5 – 8
Soovitatav vanus: alates 14. eluaastat
Mänguaeg: 30 – 45 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 35.5 x 25.5 x 10 cm

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Be the first to review “Lauamäng Game of Thrones: Oathbreaker”