Lauamäng Dead of Winter: The Long Night

Tootekood: CS 681706100012

69,00

Dead of Winter: The Long Night on eraldiseisev mängulaiend 2-5 mängijale Dead of Winter seerias, mis paneb sind elu eest vastamisi seisma surnute hordidega.

1 laos

Product Description

Kellele ei meeldi kiirtoit?

Dead of Winter: The Long Night on eraldiseisev mängulaiend menukale Dead of Winter: A Crossroads Game lauamängule, mis tutvustas omal ajal Raxxoni, kus mängijate ülesanne on takistada kohutavate eksperimentide tulemusi linna valgumast.

Selles mängus on kõik uus, alates koloonia asukohast kuni tegelaskujudeni, ja ellujäänud peavad silmitsi seisma senisest erinevate väljakutsetega. Kas rõhuda rohkem avastamisele Raxxoni farmaatsia laboratooriumis, kus saaks leida võimsamaid esemeid, aga mängulauale saabuksid ka palju hirmsamad vastased? Või otsustad pigem parendada kolooniat, et viimane saaks paremini vastu pidada ebasurnute hordidele? Need on valikud, mida pead enda jaoks tegema. Soovi korral on võimalik mängule lisada ka ellujääjaid ja kaarte originaalist, et lisada veelgi rohkem mitmekesisust.

Dead of Winter: The Long Night on muuhulgas ka kõrgelt hinnatud koostöömäng, mille kohta saad lähemalt lugeda selle BGG lehel.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 2 – 5
Soovitatav vanus: alates 14. eluaastat
Mänguaeg: 60 – 120 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 30 x 30 x 7.5 cm

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Be the first to review “Lauamäng Dead of Winter: The Long Night”