Lauamäng Codenames: Disney Family Edition

Tootekood: CS700304049018

29,00

Codenames: Disney Family Edition on 2 – 8 mängijaga seltskondlik lauamäng, mis annab armastatud Codenames mänguseeriale juurde Pixari ja Disney joonisfilmidega seotud maagiat ning äraarvamist.

3 laos

Product Description

Neid ei tehta enam nii nagu vanasti

Lauamängus Codenames võistlevad omavahel kaks meeskonda selles, kes suudab esimesena ära arvata kõik enda sõnad.

Sõnad on peidetud 5×5 võrgustikku, kus on varjul nii neutraalsed kui ka teise tiimi sõnad, aga ka “mäng läbi” kaart, mille arvamisel kaotad koheselt mängu. Üks inimene igas meeskonnas on luureülem ja ainult tema teab, milline sõna kuulub kindlale meeskonnale. Luureülemad annavad ühesõnalisi vihjeid, mis võivad viidata mitmele laual olevale sõnale, samal ajal kui nende meeskonnaliikmed püüavad ära arvata õiget värvi sõnu, vältides samal ajal vastasmeeskonna omi.

Selles lauamängu versioonis on saadaval ka 4×4 kaartide võrgustik ilma “mäng läbi” kaardita, et muuta seda lihtsamaks väikeste lastega või perekonnaga mängimisel.

Lauamäng Codenames: Disney Family Edition ühendab ühe maailma populaarsematest selstkonnamängudest Disney ja Pixari kõige armastatumate tegelastega ning kohtadega, sisaldades nii sõnu kui ka pildiversiooni kõikides vanusegruppides fännidele.

See on kindlasti üks südamlik ja tore lauamäng järgmiseks perekondlikuks mänguõhtuks, mis sobib eriti hästi väikestele lastele ja mille kohta saab rohkem lugeda siin.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 2 – 8
Soovitatav vanus: alates 8. eluaastat
Mänguaeg: 15 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 23 x 15.5 x 5 cm

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Be the first to review “Lauamäng Codenames: Disney Family Edition”