Lauamäng 7 Wonders Duel

Tootekood: CS5425016923818

29,00

Arenda sõjaväge ja teadust, ehita maailmaimesid ja vii oma tsivilisatsioon võidule. 7 Wonders Duel on 2 mängijale loodud mäng kuulsast 7 Wonders seeriast.

2 laos

Product Description

Kaheksas maailmaime

Mitmel moel meenutab 7 Wonders Duel esialgset mängu 7 Wonders, kus kolme ajastu jooksul peavad mängijad juhtima oma tsivilisatsioone võidule, ehitades selleks hooneid ja maailmaimesid. Ressursikaardid aitavad tugevdada sõjaväge, teha teaduslikke avastusi ja arendada oma linna. Suureks erinevuseks on, et nüüd on mängimiseks vaja ainult kahte mängijat.

Mängijad ei tõmba kaarte käest, vaid saavad neid valida laua pealt ülespidi ja tagurpidi paigutatud kaartide seast. Iga mängija saab võtta kaardi, kui viimast ei kata ükski teine kaart. Sarnaselt originaalmängule, saab omandatud kaarti ehitada, vahetada müntideks või kasutada maailmaime konstrueerimiseks. Kummalgi mängijal on 4 maailmaime kaarti, aga mängu lõpuks saab neid laual olla ainult 7. Aeg on oluliseks teguriks, sest ressurside omandamine muudab neid järjepanu vastase jaoks kallimaks. Mängu võidab see, kes saab ajastute lõpus kõige enam sõjaväelisi, teaduslikke või sotsiaalseid võidupunkte, et ainult parim tsivilisatsioon saaks võita.

Mängu kohta saad lähemalt lugeda 7 Wonders Duel BGG lehel.

 

Spetsifikatsioon
Mängijate arv: 2
Soovitatav vanus: alates 10. eluaastat
Mänguaeg: 30 minutit
Keel: inglise
Tootepakendi mõõtmed: 21 x 21 x 5.5 cm

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Be the first to review “Lauamäng 7 Wonders Duel”